Dodaj do ulubionych

mam ból podbrzusza po prawej stronie.

27.04.19, 17:01
Dzień dobry,
Mam 14 lat i od jakiś 3-4 dni mam delikatny ból podbrzusza i (chyba brzucha z prawej strony).Ból jest DELIKATNY i przechodzi po około 2-4 godzinach na około 30 min-1 godzine. Jak podnoszę prawą nogę do góry (zgiętą nie prostą) podczas gdy stoję lub siedzę lub się garbię odczuwam tak jakby przemieszczały mi się jelita, podejrzewałem, że może to być przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego (ponieważ wszystko się zgadza, ale mam tę dolegliwość za krótko, żeby to stwierdzić). Czy może to być jednak tylko przez okres dojrzewania i to, że szybko rosnę.
Edytor zaawansowany
  • koziorozka 27.04.19, 17:30
    niewiemalewiem napisał(a):
    > wszystko się zgadza, ale mam tę dolegliwość za krótko, żeby to stwierdzić
    -----------------
    Po co studiować medycynę, po co potem jeszcze douczać się w szpitalu, po co badanie usg, analiza krwi i inne wymysły - forumowicz wie lepiej. A inni forumowicze zdiagnozują go bezbłędnie.

niewiemalewiem - to był sarkazm.
    Zaobserwuj, czy ten ból ma związek z jedzeniem (po jedzeniu czy gdy jesteś głodny?) czy nie ma. Masz też wiedzieć, czy wieczorami masz podwyższoną temperaturę czy nie. Z tym info idziesz do lekarza.
  • niewiemalewiem 27.04.19, 18:04
    Właśnie chce iśc z tym do lekarza ale w tygodniu myślałem, że mi przejdzie ale nie przeszło i chce iść w poniedziałek. jak zjadłem to przeszło.
  • snajper55 27.04.19, 22:44
    koziorozka napisała:

> Po co studiować medycynę, po co potem jeszcze douczać się w szpitalu, po co bad
    > anie usg, analiza krwi i inne wymysły - forumowicz wie lepiej. A inni forumowic
    > ze zdiagnozują go bezbłędnie.

Zdiagnozują i powiedzą jak leczyć.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.