Dodaj do ulubionych

Autohemoterapia-leczenie krwią

29.04.19, 21:44
Chciałbym odnowić ten wątek.Będąc dzieckiem bardzo chorowałam: zapalenia oskrzeli z dusznościami, pokrzywka , alergia itd. Leczenie konwencjonalne nie pomagało. Jeden z lekarzy zalecił mi wstrzyknięcia z krwi.Otrzymałam 20 iniekcji. od 1 ml do 10 ml a potem od 10ml do 1 ml.(co parę dni)Wtedy rezultat był wspaniały. Teraz po 40 latach problemy skórne powróciły. Chciałabym wrócić do tego co pomogło mi kiedyś. Potrzebuję więcej wskazówek od jakiej ilości krwi zacząć, jak często i jak długo powinnam to robić. Będę wdzięczna za wiadomości.
Edytor zaawansowany
  • marbor1 29.04.19, 22:37
    Obawiam się, że w obecnej dobie nie dostaniesz skierowania na tego rodzaju terapie. Wręcz wyśmieją cie. Ja sama w latach 50-tych ub.wieku przechodziłam taką terapię ze skutkiem zadowalającym. Ponieważ jestem alergiczką, po ukąszeniach muszek, komarów dostawałam strasznej cieknącej wysypki. Zaczęły mi się w miejscach ugryzieni tworzyć rany i nacieki ropne.
    Żaden ówcześnie lekarz nie mógł mi pomóc. Nie pomagały żadne maści, okłady czy penicylina.
    Dopiero jeden z poleconych mi lekarzy [dermatolog] zalecił mi taką kurację ze skutkiem bardzo zadowalającym. Jak pamiętam zalecone przestrzykiwanie krwi zaczęło się od 1ml a skończyło na 10ml.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.