09.05.19, 00:40
Witam, czy długotrwały kaszel, ból w klatce piersiowej i widoczna narośl na żebrach jest powodem do niepokoju? Czy może oznaczać to coś groźnego? Czytałem kiedyś o guzie Askina, cholerstwo jest podobno ekstremalnie rzadkie i groźne, daje dokładnie te same objawy, dodatkowo mam 22 lata, a to występuje u młodych ludzi. Czy to może jednak jakiś tłuszczak, grasiczak i niepotrzebnie się martwię? Guz jest twardy i nieprzesuwalny
Edytor zaawansowany
  • koziorozka 09.05.19, 07:33
    Pytasz na forum Zdrowie, tu wróżek nie ma.
    Długotrwały kaszel to powód do spotkania z lekarzem.
    Kiedy miałaś badanie rtg (prześwietlenie płuc?)?
  • keynesright194 09.05.19, 08:03
    Na RTG widać zacienione tylko jedno płuco i płyn w opłucnej. Lekarz powiedział że nie można nic stwierdzić ma podstawie tego badania, więc skierował mnie na TK, ale kolejka tak duża że dopiero za dwa miesiące będzie miejsce. Czy to nie za długo tyle czekać? Może powinienem prywatnie zrobić badanie?
  • koziorozka 09.05.19, 08:18
    Płyn w opłucnej to skutek bardzo wielu chorób, od lekkich do bardzo poważnych.
    Nikt nie zgadanie, czy to przypadek pilny, czy można poczekać.
    Jak cię stać, to bym zrobiła badanie prywatnie, żeby się dłużej nie denerwować.
    A może najpierw pokaż RTG jakiemuś radiologowi, może coś konkretniejszego zobaczy?
  • kiijaneczka 09.05.19, 11:48
    Jak się robią jakieś guzki to się idzie do lekarza. To może być równie dobrze coś poważnego jak i zupełnie błaha sprawa. Lepiej się zbadać jak najszybciej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.