Dodaj do ulubionych

Złe samopoczucie po anemii

27.05.19, 20:55
Witam,
we wrześniu 2018 stwierdzono u mnie ostrą anemię (hemoglobina 6,5). Obyło się bez transfuzji, przyjmowałam tylko żelazo w dużej dawce, no i odpowiednia dieta. Objawy typowe dla anemii - duszności, kołatanie serca, pieczenie języka, zawroty głowy, omdlenia itp. Leczenie trwało 5 miesięcy, do lutego 2019. Od tego czasu nie przyjmuję żadnych leków, hemoglobina i erytrocyty trzymają się od tego czasu na dobrym poziomie.
Nadal jednak miewam objawy z czasu choroby, może poza pieczeniem języka.
Najgorsze są dla mnie właśnie te duszności/bóle w klatce piersiowej oraz czasami poczucie "odpływania", jakbym miała zemdleć. Mówiłam o tym lekarce, to stwierdziła, że to od anemii.
Rozumiem, że organizm musi dojść do siebie, ale skoro od 3 miesięcy wyniki są dobre, to ile to jeszcze może potrwać? Nie zmienił się również stan włosów, nadal wypadają garściami.
Jeśli chodzi o tarczycę, to wyniki są ok...
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.