Dodaj do ulubionych

Dziwne oddychanie

29.05.19, 10:32
Witam
Pisze ten post ponieważ nie mogę znaleźć w internecie odpowiedzi na pytanie.
Od jakiegoś czasu zauważyłem niepokojące oddychanie mojego organizmu,dzieje się tak najczęściej przy niskim wysiłku fizycznym,mianowicie oddycham sobie prawidłowo,a po chwili tak jakby moja przepona się „zamyśliła” i nie pobiera powietrza,trwa to może z sekundę,dwie.Po tym czasie automatycznie biorę bardzo duży oddech.Nie wiem co się dzieje,ani też nie kontroluje tego
Czy to normalne?
Edytor zaawansowany
  • sp9tcu 29.05.19, 21:06
    nerwica
    przeczytaj o ukłdzie wegetatywnym

organizm oddycha samodzielnie

a jak w nocy odychasz ?
  • tomek1233 29.05.19, 22:00
    W nocy chrapie,jeśli chodzi o bezdech senny to nie wiem czy występuje,jedna dziurkę od nosa mam bardzo mała,praktycznie 80% wdychanego powietrza leci przez dziurkę normalna
  • sp9tcu 30.05.19, 01:12
    no i co z tego
    ja też chrapie
    mam karat sienny
    jesli są oba zatkane to wiem ze jest upierdliwe

a jak si jest zdrowym to zawsz odycha si tylko jedną dziurką
    sam mózg to reguluje
  • tomek1233 30.05.19, 12:47
    Czyli najprawdopodobniej nerwica?, czytałem właśnie o układnie wegetatywnym i wiele z tych objawów pokrywa się z moimi brak apetytu,zwiększony popęd seksualny,
  • sp9tcu 30.05.19, 15:25
    mozliwe
    do tego hormony
    idź do lekarza
  • tomek1233 30.05.19, 23:39
    Właśnie byłem,zapytał tylko czy chrapie,dostałem skierowanie na badanie krwi,ekg i rentgen klatki piersiowej,z samego odsłuchania nic nie wywnioskował

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.