Dodaj do ulubionych

Choroba Weneryczna

21.06.19, 11:15
Witam, tydzień temu odbyłem stosunek z nieznaną mi osoba. Seks byl w prezerwatywie jednak odbyliśmy stosunek oralny w obie strony. Po dniu lub dwoch poczułem słabość w nogach. Żadne bóle nóg tylko tak jakby były lekkie. Delikatne zawroty głowy. Gorączki nie mam wysoki też jeszcze nie zauważyłem. Jestem także meteopata. W miejscu którym mieszkam często ostatnio przeplatają się burze z upałami. Objawy meteopati miałem podobne do tych co opisałem. Jednak już 5 dzień czuje się tak samo źle. Ciągle żyje w stresie.
Edytor zaawansowany
  • snajper55 21.06.19, 13:07
    qwerty12345678910 napisał(a):

> Witam, tydzień temu odbyłem stosunek z nieznaną mi osoba. Seks byl w prezerwaty
    > wie jednak odbyliśmy stosunek oralny w obie strony. Po dniu lub dwoch poczułem
    > słabość w nogach. Żadne bóle nóg tylko tak jakby były lekkie. Delikatne zawroty
    > głowy. Gorączki nie mam wysoki też jeszcze nie zauważyłem. Jestem także meteop
    > ata. W miejscu którym mieszkam często ostatnio przeplatają się burze z upałami.
    > Objawy meteopati miałem podobne do tych co opisałem. Jednak już 5 dzień czuje
    > się tak samo źle. Ciągle żyje w stresie.

Czego się spodziewasz po użytkownikach forum? Zrób badania, będziesz wiedział.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.