27.06.19, 19:36
Witam bardzo, aby nie rozpisywać się zacznę od początku jestem w związku małżeńskim od 10 lat miałem rok temu kryzys z żoną czego skutkiem była zdrada jednorazowa z prostytutką której zresztą bardzo żałuję ale nie chcę się rozczulać...żona jakis czas temu poszła do ginekologa zrobiła badania bo coś było nie tak jeśli chodzi o sprawy kobiece zrobione zostały badania prywatnie okazało się że to wirus HPV, żona jeszcze nie czytała nic o tym wirusie. lekarz powiedział jej że to od kontaktów seksualnych oczywiście żoną współzyła tylko ze mną. Nie chcę aby wyszło na jaw że zdrada była powodem jej zarażenia
Stąd pytanie bo oczywiście nie chcę żeby wyszło że ją zdradzilem , czy mógłbym się zarazić tym wirusem bez kontaktów intymnych tylko przypadkiem? Basen,wc publiczne czy coś innego?? Wiem że jak prawda wyjdzie na jaw nie polepszy nic w tej sprawie....
Edytor zaawansowany
  • koziorozka 27.06.19, 21:59
    Zakażenie odbywa się przez kontakt skórny, pełny stosunek seksualny nie jest konieczny.
    Możesz wymyślać jakieś bajeczki o wytarciu miejsc intymnych brudnym (w domyśle zakażonym) ręcznikiem, ale nie radzę.
    Twoja żona ma kłopoty zdrowotne, które mogą się okazać baardzo poważne, więc weź to na klatę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka