Dodaj do ulubionych

Chciałem poruszyć problem PNŻ

14.07.19, 17:07
O lat choruję na Przewlekłą Niewydolność Żylną i leczenie tej dolegliwości nie przynosi spodziewanych skutków lecz wręcz odwrotnie - jest gorzej. Po wielu obserwacjach i przemyśleniach doszedłem do wniosku, że choroba ta nie jest leczona w sposób prawidłowy ponieważ nie jest określona przyczyna powstawania tej choroby. Próbowałem tym zainteresować lekarzy z przychodni specjalistycznej, lecz zwyczajnie narobiłem wręcz sobie wrogów. Chciałbym, żeby tym tematem zainteresował się któryś z dziennikarzy i opisał ku zadowoleniu tysięcy chorujących na nią osób. Mogę wysłać /pod Wasz adres/ sporządzoną w skrócie notatkę na ten temat /format pgf/ jako załącznik e-maila. Oczywiście z braku miejsca nie poruszałem wszystkich aspektów sprawy - to jest do dyskusji.
Edytor zaawansowany
  • tadeusz_keysiak 14.07.19, 17:13
    To ja czekam na odpowiedź
  • vermieter 14.07.19, 22:45
    pl.wikipedia.org/wiki/Przewlek%C5%82a_niewydolno%C5%9B%C4%87_%C5%BCylna
    Co jeszcze chcesz dodać? Dlaczego doprowadziłeś do takiego stanu?
  • snajper55 15.07.19, 01:58
    tadeusz_keysiak napisał(a):

> O lat choruję na Przewlekłą Niewydolność Żylną i leczenie tej dolegliwości nie
    > przynosi spodziewanych skutków lecz wręcz odwrotnie - jest gorzej. Po wielu obs
    > erwacjach i przemyśleniach doszedłem do wniosku, że choroba ta nie jest leczona
    > w sposób prawidłowy ponieważ nie jest określona przyczyna powstawania tej chor
    > oby. Próbowałem tym zainteresować lekarzy z przychodni specjalistycznej, lecz z
    > wyczajnie narobiłem wręcz sobie wrogów.

Pacjent chcący pouczać lekarzy. Może spróbuj porozmawiać na ten temat w poradni psychiatrycznej? Na pewno spotkasz się tam z dużo większym zrozumieniem i zainteresowaniem.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • kasiasiasiasia 15.07.19, 11:56
    Ale jesteście wredni:P Żylaki ma duży odsetek społeczeństwa, przez geny starość oraz czynniki cywilizacyjne. Jedyną metodą prewencji jest zdrowa dieta, nawodnienie, ruch, sport no i oczywiście leczenie - usuwanie żylaków, lub leczenie choroby sprzyjającej ich powstawaniu jak np. niewydolność serca. I tyle. Czy coś jest leczone? Ludzie nie rozumieją, że Adam i Ewa zjedli jabłko. Człowiek niszczeje, starzeje się. Zabija nas biologia, umieranie, lekarz na to zaradzi tylko doraźnie ale nie uzdrowi i nie uleczy w 100%. :P A ludzie uparcie szukają rozwiązań na wieczność, ale czy to powód do wysyłania kogoś do psychiatry? :P
  • vermieter 15.07.19, 23:19
    Można tym samym zaoszczędzić wielu złudzeń zainteresowanemu i pomóc ewentualnie jego rodzinie.
  • vermieter 15.07.19, 23:22
    Stąd moje pytanie dlaczego doprowadził do takiego stanu.
  • snajper55 17.07.19, 01:42
    kasiasiasiasia napisała:

> Ale jesteście wredni:P

Jeśli pacjent uważa, że wie lepiej od lekarzy jak leczyć chorobę, bo odkrył jej przyczynę, to do jakiej poradni się nadaje?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka