18.07.19, 09:17
Cześć,

Z miesiąc temu moja babcia przewróciła się w ogrodzie podczas przycinania kwiatów, niestety w jej wieku taki wypadek jest dosyć poważny. Szukam jakiś witamin, które będą dobre dla osób starszych, chciałbym żeby się szybko wchłaniały. Może mi ktoś coś doradzić? Jeśli ktoś ma sprawdzone apteki internetowe itd również z chęcią przejrzę propozycje.
Edytor zaawansowany
  • snajper55 18.07.19, 11:55
    sweatergol napisał(a):

> Cześć,
    >
    > Z miesiąc temu moja babcia przewróciła się w ogrodzie podczas przycinania kwiat
    > ów, niestety w jej wieku taki wypadek jest dosyć poważny. Szukam jakiś witamin,
    > które będą dobre dla osób starszych, chciałbym żeby się szybko wchłaniały. Moż
    > e mi ktoś coś doradzić? Jeśli ktoś ma sprawdzone apteki internetowe itd również
    > z chęcią przejrzę propozycje.

Polecam warzywa, owoce, ryby, masło itd

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • farmaceutkazielarka 30.07.19, 12:14
    Witaminy apeteczne suplementy sie nie przyswajaa przez organzimz e wzgledu na to z,e to sa substancje syntetyczne . Przyjmuje sie jeden preparart ktory jest naturalny dostaczt wszystkich mikro i makroelemntow pierwiskow . W starszym wieku wazne jest to ,zeby przyjmować zelatyne , wapn ktory mozna samemu zrobic w warunkach domowych , alantoine odpowiedzialan za elastycznosc stawow , ostoporoza , w przypakdu złaman kosci urazow , problemow z kregoslupem itd . Wiecej informacji na maila zielarka.masaz@interia.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka