Dodaj do ulubionych

Trittico, asertin, egzysta

25.09.19, 21:45
Od 4 miesięcy przyjmuje te leki co w temacie. Cały czas mam zawroty głowy i ucisk w głowie. Lekarz twierdzi, że to nie przez te leki a myślę czy pójść do kogoś innego. Ktoś może mi pomóc, ktoś brał te leki i źle się czuł?
Edytor zaawansowany
  • vermieter 26.09.19, 11:07
    nie
  • horpyna4 26.09.19, 11:27
    Skutki uboczne zazwyczaj występują tylko u niektórych pacjentów. Przeczytaj dokładnie ulotki, to będziesz wiedzieć, czego można się spodziewać, chociaż niekoniecznie. Pytanie innych osób, czy akurat u nich coś takiego wystąpiło, raczej Ci nie pomoże.

    O ile mi wiadomo, to te leki mogą m.in. podnosić ciśnienie krwi. Twoje objawy mogą na to wskazywać; kontroluj ciśnienie, być może będzie konieczne zmniejszenie dawki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka