Dodaj do ulubionych

Niepełny wzwód

30.09.19, 21:33
Witam! Od razu przejdę do sedna, 28 lat, brak nadwagi, na nic nie choruję i nigdy wcześniej takich problemów nie miałem. Robiłem morfologię, wszystkie potrzebne badania, jedynie progesteron był w górnej granicy a reszta książkowa. Poranne wzwody nie zawsze są, jak już jest to dość szybko opada, aktualnie brak stałej partnerki od dłuższego czasu, spontaniczne wzwody zdarzają się ale rzadko a było to u mnie normalnością. Problem występuje już dłuższy czas, byłem u urologa dwa razy, miałem robione usg jąder i wszystko prawidłowe prócz lekkiego żylaka powrózka nasiennego. Planuje zrobić jeszcze próby wątrobowe oraz badanie TSH bo zabrakło go przy tamtych badaniach. Wcześniej nigdy nie miałem takich problemów, dodam, że nie badałem też prostaty ale nie mam problemów z oddawaniem moczu i nic też mnie nie boli, zwykła grypa omija mnie od 4 lat. Gdzie szukać przyczyny ? Stało się to z dnia na dzień i nic szczególnego się wtedy nie wydarzyło. Proszę o sugestie, jakie badania jeszcze wykonać i gdzie może leżeć przyczyna takiego stanu.
Obserwuj wątek
    • koziorozka Re: Niepełny wzwód 01.10.19, 14:50
      PSA, prolaktyna, testosteron
      Tutaj masz też inne badania wymienione
      pytania.abczdrowie.pl/pytania/zaburzenia-erekcji-i-brak-porannych-wzwodow-u-mlodego-czlowieka
      Stres, zmęczenie (nie tylko fizyczne) - to też mogą być przyczyny spadku libido i zaburzeń erekcji (to dwie różne sprawy).

• janeeczek Re: Niepełny wzwód 01.10.19, 15:37
        PSA nie robiłem, prolaktyna i testosteron jak najbardziej okej. Co do libido, jest dość niskie, nie mam takiego pociągu od jakiegoś czasu do tych spraw, jestem zawodowym kierowcą, dbam o siebie, nie jem byle czego i staram się mieć jak najwięcej ruchu ale mimo to problem występuje.
        • koziorozka Re: Niepełny wzwód 02.10.19, 15:45
          Dla spokoju sumienia zrób jeszcze PSA i te dwa wymienione w tekście, ale może tez warto zadbać nie tylko o ciało, ale i o psyche? Spadek libido bardzo często jest wywoływany przez stres
          • janeeczek Re: Niepełny wzwód 03.10.19, 19:44
            Stresu zbyt wiele nie mam, pracę swoją znam, dobrze zarabiam, nie mam żadnych zobowiązań więc komfort psychiczny jako taki jest jednak często jestem na nogach po 13-17h dziennie.
      • malasek Re: Niepełny wzwód 04.11.19, 14:35
        Zacznij tak jak niektóre osoby podaja od badania hormonów. Testosteron, prolaktyna, można przebadać również hormony tarczycy. Jeśli wszystko będzie w porządku to oznacza że problem może być w niedoborze witamin albo po prostu psychika płata figla. Może być powodem stres, ewentualnie niezdrowy tryb życia.
        • epitamkc Re: Niepełny wzwód 11.11.19, 09:02
          Sam mam podobny problem i badania robiłem jakis czas temu i wszystko było w normie. Jedynie testosteron trochę obok górnej granicy ale nadal w normie.Ogólnie zastanawiam się czy to psycha bo czasami mi penis opada w trakcie stosunku i zaczynam sie tak denerwować, ze nie da rady go postaci na nowo. Próbowałem sildenafilu i pomaga ale nie chcę się tak ciągle nim szprycować.
    • malasek Re: Niepełny wzwód 14.11.19, 14:27
      Niezupełnie samej argininy nie kupisz w sklepach, ale jest to środek który jest głównym składnikiem wielu leków na potencję. Działa nieco inaczej niż sildenafil bo poprawia ilość krwi jaka napływa do członka. Podniecenie jest potrzebne aby osiągnąć erekcję ale znacznie łatwiej można ją osiągnąć. Im dłuzej bierzesz środek tym leczenie jest korzystniejsze i daje lepsze efekty. Z dostępnych powszechnie środków polecam cum on z uwagi na dobry poziom L argininy w składzie. jak u ciebie z dietą, z aktywnością fizyczną, palisz fajki, może masz problemy z krążeniem
      • epitamkc Re: Niepełny wzwód 15.11.19, 14:02
        Słyszałem, ze od sildenafilu można się uzależnić. Od tego się nie uzależnię? Fajek nie palę, wysypiam się tylko w weekendy, na co dzień przeważnie ok. 6.5h śpię, dieta wydaje mi się w miarę ok (mogłoby być mniej alkoholu) - ćwiczę na siłce (na razie żadnych supli nie brałem). 29 lat, biorę leki na nadciśnienie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka