Dodaj do ulubionych

Brak skupienia, uwagi itd.

07.10.19, 20:21

Sama nie wiem jak to nazwać, ale od pewnego czasu mam problem ze skupieniem uwagi, koncentracją.Podam kilka przykładów mojego dziwnego zachowania.Np. Wyciągam wyprane rzeczy z pralki i rozwieszam na lince.W pewnym momencie przerywam tą czynność, bo przypomniałam sobie o czymś i już do tego rozwieszania prania nie wracam.Przychodzę za jakiś czas do pralni i ze zdziwieniem widzę niewyciągniete z pralki rzeczy.Nagminnie wyrzucam łyżeczki a puste pudełka po jogurcie wkładam do zmywarki.Dzisiaj rano myśląc o czymś innym podeszłam do okna aby rozsunąć zasłony .Patrze na to okno widzę ze zasłony są rozsunięte już bo zrobił to mój mąż i co robię zasłaniam z powrotem zasłony bo chciałam je rozsunąc po to szlam do okna.Sama już ze sobą nie mogę wytrzymać .Musze naprawdę się mocno skupiać na wykonywanej czynności aby czegoś nie spartolić .Dzisiaj chcąc sobie zrobić kawę sięgnęłam po słoik z kawą i po łyżeczkę tylko zamiast wziąć tą od herbaty wzięłam dużą od zupy.Wzielam świadomie niby i patrząc co łapie w rękę dopiero jak chciałam nabrać kawy ze słoika łyżka od zupy to się pokapowałam ze coś nie halo.Wiecie co mi może być ? Może to początki Alzheimera ?

--
http://lbym.lilypie.com/1ocMp1.png
Edytor zaawansowany
  • koziorozka 08.10.19, 08:46
    Może zwykłe przemęczenie a może coś poważniejszego.
    Alzheimer to otępienie a nie rozkojarzenie.
    Pogadaj z lekarzem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka