Dodaj do ulubionych

Czy to mononukleoza?

23.11.19, 00:07
3 tygodnie temu dopadły mnie dreszcze, nagły ból gardła po jednej stronie promieniujący do ucha, ogólne rozbicie i powiększenie węzłów chłonnych, poszłam do lekarza i Pani doktor stwierdziła, że to angina przy czym nie powiedziałam jej o powiększeniu węzłów chłonnych. Wszystko odrazu przeszło 2 dni później po antybiotyku.
No i tak teraz minęły 3 tygodnie w których zaczął mi się suchy kaszel ale tak to bezobjawowo, a teraz od 4 dni boli mnie strasznie gardło, na początku całe a teraz znowu ból gardła promieniujący do ucha. Nie mam gorączki, dobrze się czuję ale ten dokuczliwy ból..:/ boję się, że to może być mononukleoza.. do lekarza dopiero mogę się udać w poniedziałek
Obserwuj wątek
    • koziorozka Re: Czy to mononukleoza? 23.11.19, 17:51
      nattxx napisała:
      > boję się, że to może być mononukleoza.. do lekarza
      > dopiero mogę się udać w poniedziałek
      --
      Wymyśl sobie, że masz galopujące suchoty lub raka.
      Jak wymyślać, to z rozmachem, co se będziesz żałować. Jak się bać, to na całego ;)
      Idź do lekarza, nie diagnozuj się sama.
      • horpyna4 Re: Czy to mononukleoza? 24.11.19, 09:26
        Przede wszystkim trzeba mówić lekarzowi o wszystkich objawach. Z drugiej strony, co to za lekarka, że sama nie sprawdziła stanu węzłów chłonnych.

A samej to można possać strepsils intensive. Często pomaga w przypadkach, kiedy zwykły strepsils nie za bardzo działa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka