Dodaj do ulubionych

ropień nagłośni

24.11.19, 22:14
Witam
Jestem trochę przerażona może jest ktoś kto by mnie trochę uspokoił a mianowicie
9 dni temu dostałam dreszczy i bardzo wysokiej gorączki lekarz stwierdził angine wirusową ale na wszelki wypadek przepisał bioracef 500.
Pomimo że po 2 dawkach temperatura sladła to dolegliwości były straszne
Leki nie chciały przechodzić przez gardło co w konsekwencji doprowadziło do jeszcze większego podrażnienia. Pojechałam na ostry dyżór gdzie zmienionk mi antybiotyk na klabax 500
Zaczęłam czuć ostre ciało obce w gardle.
Poszłam do laryngologa który stwierdził zapalenie nagłośni z ropniem który lękł.
Nic mi nie przepisał tylko nawilżające do inchalacji i odesłał dk domu bo podobno wszystko co złe mogło się zadzać tk wcześniej. Teraz jak ropień pękł znaczy że antybiotyk działa.
Mam zgłosić się na wkzyyę kontrolną i dostane skierowanie na badania bo to podobno bardzo rzadkie u dorosłych.
Czy ktoś miał coś takiego?
Jak skę przed tym chrknić bo to nagłe zamknięcie dróg oddechowhch mnie przeraziło.
Poszłam do laryngologa który stwierdz
Obserwuj wątek
    • koziorozka Re: ropień nagłośni 25.11.19, 08:39
      iwona77 napisał(a):
      > Jak skę przed tym chrknić bo to nagłe zamknięcie dróg oddechowhch mnie przeraziło.

-----------------
      Chronić tak, jak przed każdą inna bakterią. Czyli w praktyce sposobu nie ma.
      Anginę tez wywołują bakterie. Jak się przed nimi chronisz?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka