Dodaj do ulubionych

Brak oddechu.

06.12.19, 17:31
Witam kochani.
Mam taki problem. Otóż zauważam u siebie od jakiegoś czasu coś takiego jakby mi ktoś odlaczyl oddychanie na chwilę. Takie uczucie często podczas zasypiania...moment kiedy już mnie tak ścina przerwie właśnie takie uczucie jakby organizm się wylaczyl z oddechu. Niewiem jak to określić.....
Później po tej akcji normalnie zasnę i śpię...Nic mnie nie wybudza. To tylko w fazie kiedy już powoli zasypiam.
Niewiem czy to jakaś nerwica czy co innego.....
Może ktoś coś ma podobnego.????tzn lepiej nie.... Ale gdyby tak akurat to proszę się podzielić ino
Obserwuj wątek
    • waga170 Re: Brak oddechu. 10.12.19, 05:38
      Zdobadz aparacik zakladany na palec, ktory pokazuje procent utlenienia krwi. A oprocz tego na dole pokazuje puls. Nie zabierze Ci dlugo zeby zauwazyc ze jak puls z normalnych 80 czy cos spada mam nadzieje chwilowo na 50 czy cos, to wrazenie jest ze brak oddechu. No bo to jest niedobor dostarczanego tlenu. To nie pluca, to serce...
      Odpowiadam na Niewiem jak to określić.....
    • karol111 Re: Brak oddechu. 10.12.19, 10:40
      Czasem mi się to zdarza. Zauważyłem , że po stresującym dniu, gdy jestem bardzo zmęczony to się przytrafia. Zrobiłem badania, EKG wszystko ok. Lekarz stwierdził, że szarpnięcia są ostatnimi próbami odzyskania kontroli mózgu nad ciałem, gdy zasypiamy. Tak więc wyciszyć się, relaks przed snem. Jednak badania warto zrobić.

--
      Sklep medyczny HELPIK helpik24.pl/
      735 575 252
      poczta@helpik24.pl
    • goodman41 Re: Brak oddechu. 24.12.19, 06:03
      Zrób echo serca. Wygląda na niewydolność serca. Może być wieńcówka albo zwapnienie zastawek albo jedno i drugie. Nadmiar wapnia w organizmie. Miażdżyca,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka