Dodaj do ulubionych

Ból z lewej strony koło klatki piersowej

07.01.20, 20:09
Witam. Od rana mnie zaczęła boleć lewa strona tak jakby pod piersią. Ból silny i pijacy wykonując każdą czynność. Nie mogę wziąć też głębszego oddechu bo zaraz boli. Byłem na sorze o 23 bo nie dałem rady już wytrzymać. EKG mi zrobiono i wszystko że wszystko jest ok. Lekarz zdecydował, że to neuralagia miedzyzebrowa. Mieliście też coś takiego? Zaraz minie 48h jak ten ból dalej mnie trzyma.
Obserwuj wątek
    • sp9tcu Re: Ból z lewej strony koło klatki piersowej 08.01.20, 21:07
      I po trzyma
      coś takiego ja też miałem kilka razy
      co to jest
      podstawowa sprawa to ekg
      jeśli złe to szpital pewny serce chore
      a u ciebie jest dobre
      wiec co to jest
      przyczyny mogą być dwie
      piersza zawianie
      mogłeś zawiać przewiać ból bedzie duzy
      a neurgalia trwa przeważnie 2 do 3 tygodni

i praktycznie nie ma na to lekarstwa tak aby od razu
      by pomogło

druga przyczyna to uraz kręgosłupa
      jakiś nerw jest podrażniany
      zawianie ,przeciązenie

leczenie
      ibupron 200 mg nawet dwa razy dwa
      ale uwaga może podrazniać żoładek
      dobra maść rozgrezwająca
      w aptece napewno kupisz

aha jakie masz ciśnienie ?

• evee1 Re: Ból z lewej strony koło klatki piersowej 09.01.20, 01:16
      Czy w szpitalu robili Ci tez jakies inne badania?
      Czy ostatnio miales jaki uraz, albo podrozowales dlugo samolotem lub samochodem? Ja podobny objaw mialam przy zatorze pluc. Cale szczescie lekarze zrobili mi odpowiednie badania (CT scan pluc). Ale ja bylam 10 dni po wypadku na nartach, po ktorym mialam unieruchomiona noge. Poza tym nie mialam zanych innych objawow typowych dla zatoru, na przyklad tachykardii czy braku tchu (znaczy mialam, ale tylko jak skakalam na jednej nodze w drodze do toalety ;-)).

--
      Before internet, it was thought the cause of the collective stupidity was the lack of access to information. Well, it wasn't that.
    • marbor1 Re: Ból z lewej strony koło klatki piersowej 09.01.20, 14:50
      Moim skromnym zdaniem to są bardzo bolesne nerwobóle międzyżebrowe. Sama borykam się z tym problemem od bardzo dawna z mniejszym lub większym nasileniem. Po każdym takim ataku biegałam na badania EKG, które nic groźnego nie wykazywały. Miałam kilka lat temu /w czasie pobytu w szpitalu/ robione badanie echo serca, które poza stwierdzeniem zastoinowej niewydolności pracy serca nic więcej nie wykazało.
      Wiem, że przyczyn tego stanu może być dużo jak: niedobór witaminy z grupy B, zwyrodnienia w kręgosłupie
      przewianie, gwałtowne ruchy i wiele innych.
      Mnie w pewnym stopniu pomogło branie witaminy B6, które zaleciła mi branie pani neurolog przy bardzo bolesnych skurczach małego i serdecznego palca lewej ręki /zespół cieśni nerwu łokciowego/.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka