gorączka po wyrwaniu zęba Dodaj do ulubionych

• 05.11.04, 19:19
    • niechcący mi się wysłało
      dodam, że bierze antybiotyk, a wyrwanie to był zabieg chirurgicznego usuwania
      dawać pić, niech się wypoci i wystarczy?
      • Gość: stom IP: *.012-5-65736b10.cust.bredbandsbolaget.se 05.11.04, 19:27
        Po chirurgicznych ekstrakcjach (strzelam: dolna osemka?) goraczka jest czestym
        objawem. Mozna zazywac leki p/bolowe i p/goraczkowe (np. Naproxen co 12 godz 1
        tabl. LUB paracetamol co 6 godz. tabletka) przez 1-2 dni. Powinno pomoc. No i
        trzeba sie zglosic na wyznaczona wizyte kontrolna po zabiegu (zwykle nastepnego
        dnia plus po tygodniu do usuniecia szwow). W wiekszosci przypadkow wystarcza.
        Duzo zdrowia zycze!
        • górna ósemka
          dziękuję za odp., mąż jest b. słaby będę go obserwować, gdyby coś to pojadę z
          nim na tę chirurgię szczękową
          dobrze, że taka reakcja może się zdarzyć po zabiegu
          • Każdy reaguje inaczej na ból i takie zabiegi, może to tylko przejściowe ;) Ja
            miałam dziś wyrywaną drugą już górną ósemkę i czuję że jestem tam opuchnięta i
            trochę tępo boli, aczkolwiek szwów nie mam żadnych, leku też nie biorę.
            Proponuję też zimne okłady na policzek, nie kłaść się na stronie po której
            usuwano ząb.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.