Dodaj do ulubionych

gorączka po wyrwaniu zęba

05.11.04, 19:19
Edytor zaawansowany
  • 05.11.04, 19:22
    niechcący mi się wysłało
    dodam, że bierze antybiotyk, a wyrwanie to był zabieg chirurgicznego usuwania
    dawać pić, niech się wypoci i wystarczy?
  • Gość: stom IP: *.012-5-65736b10.cust.bredbandsbolaget.se 05.11.04, 19:27
    Po chirurgicznych ekstrakcjach (strzelam: dolna osemka?) goraczka jest czestym
    objawem. Mozna zazywac leki p/bolowe i p/goraczkowe (np. Naproxen co 12 godz 1
    tabl. LUB paracetamol co 6 godz. tabletka) przez 1-2 dni. Powinno pomoc. No i
    trzeba sie zglosic na wyznaczona wizyte kontrolna po zabiegu (zwykle nastepnego
    dnia plus po tygodniu do usuniecia szwow). W wiekszosci przypadkow wystarcza.
    Duzo zdrowia zycze!
  • 05.11.04, 19:45
    górna ósemka
    dziękuję za odp., mąż jest b. słaby będę go obserwować, gdyby coś to pojadę z
    nim na tę chirurgię szczękową
    dobrze, że taka reakcja może się zdarzyć po zabiegu
  • 05.11.04, 22:35
    Każdy reaguje inaczej na ból i takie zabiegi, może to tylko przejściowe ;) Ja
    miałam dziś wyrywaną drugą już górną ósemkę i czuję że jestem tam opuchnięta i
    trochę tępo boli, aczkolwiek szwów nie mam żadnych, leku też nie biorę.
    Proponuję też zimne okłady na policzek, nie kłaść się na stronie po której
    usuwano ząb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.