KRĘGOSŁUP !!!!!!!!!! Dodaj do ulubionych

• Gość: jooo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.03, 22:40
      Kręgarze to na ogół samouki, którzy moga zrobic krzywde. Należy udać sie do
      rehabilitanta lub ortopedy koniecznie po kursie i zobaczyc na to dokumenty
      oraz zmienić tryb życia, co może doradzic rehabilitant.
      • > Kręgarze to na ogół samouki, którzy moga zrobic krzywde. Należy udać sie do
        > rehabilitanta lub ortopedy koniecznie po kursie i zobaczyc na to dokumenty
        > oraz zmienić tryb życia, co może doradzic rehabilitant.
        Wczesniej pisalam, ze tez mi dolega kregoslup (tepy bol w dolnym odcinku,
        promieniujacy bol do posladka i jednej nogi, niemoznosc schylania sie
        w przod i w tyl). Co prawda nie byla to sprawa stara (i moze dobrze!), ale
        bardzo mi to dolegalo.
        Poszlam do fizykoterapeuty. Obejrzal, kazal mi sie w rozne strony powyginac,
        pogniotl mnie w plecy, powykrecal tak ze chrupnelo mi w ledzwiach i zalecil
        cwiczenia. Poszlam rano i przez caly ten dzien nadal mialam ten tepy bol.
        Nastepnego dnia bylo lepiej, a po kilku dniach calkowita poprawa. I tak
        znaczna, ze jakby mi ktos powiedzial wczesniej, ze to jest mozliwe, to
        bym nie uwierzyla!!! Po tygodniu od pierwszej wizyty jestem prawie jak nowa.
        Ale dalej cwicze i terapeuta ostrzegl mnie, zeby uwazac na kregoslup przez
        nastepne 4-6 tygodni, bo mimo ze nie mam juz bolu, to nadal mam stan zapalny,
        ktory musi sie zaleczyc. Podobnp ludzie bardzo czesto jak tylko sie czuja
        lepiej to zamiast poczekac od razu wracaja do normalnego trybu zycia i znow
        robia krzywde swojemu kregoslupowi.
        Zycze wszystkim podobnych sukcesow jak moje!!
    • Gość: agnieszka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.01.04, 19:11
      Odnośnie materacy...mam materac kupiony 4 lata temu w Ikei "Sułtan" miał być
      dobry....ale niestety...wydaje mi się że moje kłopoty z kręgosłupem w dużej
      mierze są spowodowane złą pozycją podczas spania. Proszę doradźcie mi jaki
      materac mam kupić.Proszę...:)
    • Gość: monika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.04, 13:29
      Jestem pod wrazeniem tej interesujacej wymiany informacji. Byc moze ktos
      bedzie mogk podpowiedziec cos takze mi, cieroie rowniez na kregoslup, ale
      odcinek piersiowy. mam tu krzywy kregoslup, a oprocz tego proste plecy. Kilka
      wizyt u lakarzy i ilosc proszkow czyli leczenie farmakologiczne wcale nie
      pomoglo na dluzsza mete. budzily mnie w nocy bole opasujace klatke piersiowa
      tak, ze nie moglam oddychac. Jedyne, co mi pomaga obecnie to 2x w tygodniu
      masaz i cwiczenia, ale nie dostalam sie na ubezpieczalnie, wiec niedlugo bede
      musiala zrezygnowac. w nocy nasilja sie bole po obu stronach zeber, przez co b.
      trudno przekrecac sie z boku na bok. Wiem od masazystki, ze czesc piersiowa
      kregoslupa jest najbardziej meczaca, bo trudno walczyc zbole, jestem juz bardzo
      zmeczona, jesli ktos cierpi na to samo i moglby cos podpoiwiedziec, bede
      bardzo, bardzo wdzieczna.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.