limfocyty powyżej normy - czy to źle??? Dodaj do ulubionych

• IP: *.retsat1.com.pl 11.12.04, 13:14
    tak mi wyszło po badaniach
    I jeszcze jakieś MTro: też powyżej normy - czy to też źle???

Pewnie przesadzam, ale ignorancja niestety sprzyja przesadzie..
    • Gość: smart IP: *.retsat1.com.pl 11.12.04, 13:44
      Ponieważ troszkę pogrzebałam w innych postach, i sam poziom limf to nic
      strasznego, to dodam, że ja taki poziom mam od kilku lat. Kiedyś, gdy miałam
      oddać krew (daaawno temu) okazało się, że nie mogę - właśnie przez zbyt wysoki
      poziom limfocytów. Pani powiedziała, że to tylko infekcja, choć ja chora nie
      byłam.
      Poza tym badania robiłam, ponieważ mam długo utrzujący się stan podgorączkowy
      (37 - 37,5 stopni - kilka m-cy) i ciągle jestem przemęczona. (tym to się nawet
      nie przejmowałam, bo dużo pracuję, ale jeśli to trwa przez kilka m-cy, i to
      również w czasie dni wolnych, to uwierzcie mi - człowiek zaczyna robić
      strasznie dziwne rzeczy )
      • Gość: moorva IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 17:04
        W tym tygodniu odebrałam wyniki badania krwi. Wszystko miałam w normie, poza
        limfocytami. Było ich 45.7% (norma do 42%). Sprawdziłam wyniki sprzed dwóch
        lat. Okazało się, że wtedy było ich 38%. Zaniepokoiło mnie to bardzo. Tego
        samego dnia (środa wieczorem), być może pod wpływem stresu, źle się poczułam.
        Zaczęła boleć mnie głowa (bóle napięciowe). Podwyższyła mi się temperatura do
        37.3 stopni i do dzisiaj mi się taka utrzymuję. Dostałam dreszczy i zaczęły
        boleć mnie mięśnie. Następnego dnia poszłam do lekarza po interpretację
        wyników. Dowiedziałam się, że w komputerowym badaniu krwi istnieje
        prawdopodobieństwo błędu, poza tym, że złapałam jakąś infekcję, która
        spowodowała wzrost liczby limfocytów. Tylko ciekawa jestem co to za infekcja.
        Boli mnie głowa, najbardziej do południa, mam stan podgorączkowy i niekiedy
        nudności.
    • a moze masz jakiś pasożyty? toksoplazmę albo lamblie? Warto zrobić badanie
      kału, nawet nie spodziewasz się ile ludzi ma te potworki :/

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.