Łupiez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pomocy Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Znacie jakis domowy dobry srodek na lupez zaden plyn i szampon nie skutkuje Pomocy!!!!
    • Gość: Grzegorz IP: *.chello.pl 03.06.02, 22:22
      Gość portalu: a1 napisał(a):

> Znacie jakis domowy dobry srodek na lupez zaden plyn i szampon nie skutkuje Pom
      > ocy!!!!

Witaj

Jesli wierzyc przedmowcom to moze tu jest odpowiedz:
      www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?
      dzial=0511&forum=378&wid=1351976&aut=rmilik&aid=1351976

pozdr.
    • Gość: Jarek IP: WAWZZ* / *.siemens.pl 04.06.02, 16:32
      A uzywasz tych srodkow naprawde regularnie? Przy okazji dbajac o to, zeby sie
      samemu nie zarazac ponownie, np przez uzywanie caly czas tej samej szczotki do
      wlosow?
      Tez mialem chorobliwy lupiez, na ktory nie skutkowaly zadne Head&Shouldersy i
      tym podobne. Wyleczylem go jednym opakowaniem Nizoralu, ale stosowanego
      regularnie co trzy dni, trzymanego przepisowe 5-10 minut na glowie i z
      regularnym czyszczeniem mojej szczoti do wlosow.
      • Gość: mraw IP: *.ists.pl / 62.233.183.* 06.06.02, 10:15
        Gość portalu: Jarek napisał(a):

> A uzywasz tych srodkow naprawde regularnie? Przy okazji dbajac o to, zeby sie
        > samemu nie zarazac ponownie, np przez uzywanie caly czas tej samej szczotki do
        > wlosow?
        > Tez mialem chorobliwy lupiez, na ktory nie skutkowaly zadne Head&Shouldersy i
        > tym podobne. Wyleczylem go jednym opakowaniem Nizoralu, ale stosowanego
        > regularnie co trzy dni, trzymanego przepisowe 5-10 minut na glowie i z
        > regularnym czyszczeniem mojej szczoti do wlosow.

.......................

Absssssolutnie racja!!!!
        Podpisuję się obiema rękami: szampony tzw. przeciwłupieżowe możesz używać jak
        już pozbędziesz się łupieżu. Mnie szkoda było kasy na Nizoral, zużyłam kilka
        butelek różnych Headenów i Shouldersów i innych takich, dopiero desperacja
        spowodowała, że kupiłam Nizoral (a i tak próbną saszetkę). Jeśli o czymś można
        powiedzieć "spektakularny" to na pewno o efekcie użycia ww produktu (za reklamę
        powinni mi zapłacić - ten entuzjazm!!! :))
        Ale to może zrozumieć ktoś, kto w dobie szamponów przeciwłupieżowych na każdej
        półce w każdym sklepie miał skorupę na głowie i ramiona przysypane śniegiem.
        Po pierwszym (PIERWSZYM!!!) użyciu wg instrukcji skóra na głowie była CZYSTA!!!
        Do apteki pokłusowałam po całą butelkę. Podobno można go używać tylko czasem, a
        myć normalnymi szamponami. Tego jeszcze nie próbowałam, bo to świeża sprawa.
        Polecam gorąco,
        gwarantuję udany weekend bez naszego wroga...
        PRECZ Z ŁUPIEŻEM!!!
        NIECH ŻYJE NIZORAL!!!

PS
        Ciekawa jestem tego ...Blue. To pewnie też lek, jak Nizoral?
        Pozdroofka
        mrawcia

• Gość: kluba1 IP: *.we.client2.attbi.com 04.06.02, 18:14
      Gość portalu: a1 napisał(a):

> Znacie jakis domowy dobry srodek na lupez zaden plyn i szampon nie skutkuje Pom
      > ocy!!!!

Jesli mozesz kupic szampon medyczny Selsun Blue , to normalnie naluz na suche lub
      lekko zmoczone wlosy, rozporowadz do piany, naloz torebke plastykowa lub czepek
      ogrzej suszarka, zakrec w recznik aby trzymal cieplo , potrzymaj tak ok. 45 minut
      i zmyj. Wyczysc wsztstkie szczotki do wlosow, grzebienie ( zdezynfektuj w
      alkoholu) czapki, poduszke na kanapie itp . itd. Powodzenia !!
    • Gość: paul IP: 193.0.117.* 07.06.02, 12:03
      Polecam swietny watek "Lupiez - naturalna kuracja, ktora dziala" na forum
      Dermatologia. Forum to zamknieto, poniewaz "eksperci" nie raczyli odpowiadac,
      wiec nie ma co liczyc na opinie fachowca, ale nadal mozna tam sie dopisywac.
      Jesli nie pomagaja Ci drogie srodki, mozesz pozbyc sie lupiezu naturalnym
      sposobem, za ulamek ceny srodkow farmaceutycznych.
    • Ja pozbyłam się łupieżu w następujący sposób:
      - kupiłam szampon NIZORAL (ok. 30 zł mały pojemnik :-) i stosowałam go
      regularnie (tzn. zgodnie z ulotką) przez ok. 2,5 miesiąca.
      - Następnie przez 3 tygodnie używałam zwykłych szamponów i problem tak jakby
      zaczął powracać.
      - Kupiłam wiec w aptece szampon przeciwłupieżowy Seboradin f-y Inter –
      Fregrances (11 zł – duża butelka) i stosuje go naprzemiennie ze zwykłym
      szamponem.
      W chwili obecnej nie mam żadnych problemów z łupieżem. Wiem też, ze jest to
      problem nawracający nieustannie i niech nikt się nie ludzi, ze pozbędzie się go
      na zawsze. To wszystko związane jest z naszym sposobem życia, odżywiania się i
      stresem.

Życzę powodzenia.
    • Gość: Zibi IP: *.pl / 192.168.16.* 11.06.02, 22:51
      Nizoral używałem kilka lat i raz było lepiej a raz gorzej ale nigdy nie ustąpił
      na dłużej. Bylem u Dermatologa używalem różnych środków, szamponów i dalej go
      mam.
    • Gość: Rick IP: *.kontor23.de / 192.168.70.* 13.06.02, 12:49
      Ja polecam szampon Stieprox, dostepny w Niemczech
      tylko w aptece.
    • Gość: bea71 IP: *.bos.east.verizon.net 13.06.02, 12:53
      Wystepowanie lupiezu jest symptomem grzybicy. Nalezy pozbyc sie
      grzybicy "candida", a wowczas i lupiez zniknie. Wymaga to stosowania bardzo
      limitowanej diety: bez cukru, alkoholu, octu, drozdzy, wyrafinowanej maki.
      Zaleca sie jedzenie glownie gotowanych warzyw i brazowego ryzu, kaszy
      gryczanej, itp.. Nalezy takze wyeliminwac owoce, bo zawieraja za duzo cukru,
      za wyjatkiem cytryn i bialych grejpfrutow. Bardzo pomocny w walce z ta
      dolegliwoscia jest czosnek. Pokroic drobno 1 zabek czosnku i polknac w takiej
      formie w czasie posilku. W taki sposob unika sie straszliwego oddechu (wiem to
      z doswiadczenia), a lecznicze soki czosnku zaczynaja dzialac w zoladku,
      zabijajac zle bakterie. Dobrze jest jadac jogurt z dobrymi bakteriami z
      cytryna, inne dodatki zabijaja dobre bakterie.
      Generalnie walka z "candida" jest dluga i uciazliwa. Lekarze generalnie nie
      wiedza, co to jest. Nalezy pojsc do lekarza, ktory leczy naturalnymi srodkami,
      tzn. ziolami i suplementami, zaleca cwiczenia fizyczne, duzo odpoczynku,..
      Niestety, nie wiem czy tacy lekarze sa w Polsce. Zycze powodzenia.
      • Gość: Monika IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 16.06.02, 15:40
        No nareszcie ktoś mądry napisał. Same szampony nie wyleczą przyczynu łupieżu
        tylko skutki. Ja też stosuję się do diety którą opisałeś (ale zaczełam ją
        stosować aby schudnąć troszkę;-) i też zauważyłam, że łupież zniknął sam z
        siebie.
        Ja jeszcze wyczytałam, że nacieranie głowy sokiem z cytryny działa tak samo jak
        ocet a na pewno nie śmierdzi tak potwornie.
        PS Ja też używałam Nizoralu ale on tylko podrażnił i wysuszył skórę jeszcze
        bardziej. Pozdrawiam
    • Gość: Nina IP: *.toya.net.pl / 10.0.227.* 14.06.02, 22:25
      Maz walczy z lupiezem chyba z 10 lat,i dopiero teraz,po zastosowaniu aptecznych
      specyfikow f-my DUCRAY widac zdecydowana poprawe.Szampon Kerytol-S + tonic
      Kelual Zinc,po 6-cio tygodniowej kuracji jest jeszcze szmpon podtrzymujacy
      efekty.Jest jeszcze inny szampon tej firmy,musisz przeczytac ulotke,bo tam
      wyjasniaja na jaki rodzaj lupiezu jest dany szampon.Zycze powodzenia!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.