JAK SZYBKO DZIAŁAJĄ TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE?? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam
    Moja żona miała ok 6 miesięczną przerwę w zażywaniu tabletek
    antykoncepcyjnych (diana 35) chcielibyśmy się dowiedzieć jak szybko działają
    takie tabletki po takiej przerwie ??
    Pozdrawiamy
    • Gość: kika IP: *.acn.waw.pl 03.03.05, 22:38
      Diane 35 to nie tableatki anty to lek antyandrogenny
      a skutkiem ubocznym jest antykoncepcja
    • Gość: elle IP: *.ynet.pl / 213.241.34.* 03.03.05, 22:43
      od pierwszej prawidłowo zażytej pigułki, pod warunkiem, ze kolejne też będą
      stosowane prawidłowo.
    • Gość: mag IP: *.man.bydgoszcz.pl 03.03.05, 23:29
      od kiedy diane 35 są tabletkami antykoncepcyjnymi?
      • Diane-35 sa tabletkami antykoncepcyjnymi!! Ludzie przeczytajcie sobie ulotke od
        tych tabletek i nie opowiadajcie bzdur...bo lekarz by mi tego nie przepisał
        jako zabezpieczenia przed ciążą
        • Asieńko, przykro mi to mówić, ale Twoja wypowiedź wydaje mi się naiwna.
          Niestety Twoi przedmówcy z tego wątku mają rację : antykoncepcja jest tylko
          skutkiem ubocznym diane35. Taka dawka hormonów może na wiele lat zaburzyć Twoją
          gospodarkę hormonalną, więc jeśli jesteś zdrową osobą, to zmień tabletki na
          naprawdę antykoncepcyjne (niestety, w Polsce - kraju o światopoglądzie
          katolickim nie ma zbyt wielkiego wyboru, dlatego tyle tu u nas dramatów i
          powikłań popigułkowych:(((
          --
          www.themeatrix.com/polish/
          • Ja mam troszke problemy z hormonami i biore spironol tzn teraz mam odstawic jak
            biore diane-35 i dexamethason zostaje....chodzi onadmierne owłeosienie.Wiem ze
            nie moge brac diane dłuzej niz 0,5 roku. Ale lekarz przepisał mi je
            antykoncepcyjnie.Poczytałam troszke o tych tabletkach na necie i fakt pisze ze
            nie sa typowo tabletkami antykoncepcyjnymi ale są na liscie tabletek
            chroniących przed ciążą.I na ulotce rowniez pisze.Ufam mojemu lekarzowi i mam
            nadzieje ze dobrze robie.Dziekuje bardzo za wypowiedz pozdrawiam.A czy ty
            brałas kiedys diane-35??

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.