Czy objawem stresu i "nerwicy" moze byc tem 37,5? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, tak jak w temacie. Czy bardzo silne dlugotrwale nerwy u osoby z
    przejsciami moga powodowac podwyzszona temperature? Czasami, najczesciej w
    zmeczeniu badz po przebudzeniu mam te 36,6.. ale to rzadkosc. Naczesciej jest
    okolo 37, maks 37,5. Mam 20 lat
    • Gość: anna IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.03.05, 20:19
      ależ, jak najbardziej!! ja zawsze mam taką temperature przy emocjach.
    • Przy nerwicy(stresie) mozesz sie spodziewac duzo wiecej roznych objawow niz
      tylko podwyzszona temperatura .
    • Gość: mariolka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 11:16
      czy zauważyłaś u siebie jeszcze jakieś inne "dziwne" objawy:
      np. czy pocisz się w nocy, swędzi cię skóra,... lub coś innego???
    • Gość: niebieska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.05, 11:35
      ja tez mam chyba od ponad roku temp ok 37.3 i nie mam pojecia od czego.
      wszystkie dotychczasowe badania wyszly ok. Moze to rzeczywiscie z nerwow?
      Acha, ostatnio rzeczywiscie swedzi mnie skora. To moze miec jakis zwiazek?
    • Gość: aa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 20:20
      jestem gejem
    • Gość: Artur IP: *.usask.ca 09.03.05, 21:54
      Masz bardzo niespecyficzny objaw, ktory moze okazac sie czyms zupelnie
      niewaznym. Z drugiej strony byc moze jest to pierwszy objaw jakiejs choroby.

Wypadalo by wiec zrobic troche badan dla swietego spokoju i moze nawet zrobic
      troche odczynow na choroby zakazne gdyby badania podstawowe nic nie wniosly.
    • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 09:18
      Ja od kilku miesięcy tak miałam aż w końcu wzięłam się za to,tylko,że teraz
      lecze zatoki najpierw była ciagle podwyższona temperatura,potem niemiły zapach
      z ust myślałam może od zębów więc to sprawdziłam,następnie pojawił się śluz
      który początkowo schodził z góry który powodował tzw.kulke co mnie doprowadzało
      do szału,zaczełam od internisty który wpierw na poczekaniu dał antybiotyk ale
      nie przeszło stwierdził,że to zapal,gardła potem,ze nerwica wkońcu
      zasugerowałam czy to nie zatoki a lekarz ależ skąd,odpuściłam na jakiś
      czas,lecz nie dałam za wygraną bo mnie ten śłuz dobijał i ta temperatura
      świadczyła o jakimś stanie zapalnym,wkońcu poszłam do laryngologa no i
      potwierdził moje przypuszczenia ZATOKI w stanie przewlekłym.Teraz się lecze ale
      mógł to wykryć lekarz pierwszego kontaktu kilka miesięcy temu a nie wmawiać
      jakieś nerwicy.Dlatego uważam temp.podwyższona jest znakiem,że coś się dzieje i
      należy to sprawdzić.
    • Gość: df IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 14:49
      a jak leczys zte zatoki??? bo chyba mam to samo ale zatok ni emozna wyleczyc
      jak sa przewlekle, jak je leczysz?
      • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 15:06
        antyb;doxycyclinum,granulat fluimucil,krople do nosa buderhin.Taki zestaw mi
        przepisał laryngolog nie wiem czy mi to pomoże ale od czegoś trzeba
        zacząć.Kiedy spytałam lekarza jak długo się to leczy nie odpowiedział,tylko mam
        przyjść za 10 dni i jakieś inchalacje zapisze.A dlaczego sądzisz,że się nie da
        wyleczyć?
        • Gość: Tracacy_glowe IP: *.acn.waw.pl 16.03.05, 20:28
          To znowu ja, autor postu :-) Zaciekawila mnie wypowiedz magdy z tymi zatokami,
          ja przeszedlem teraz operacje na zatokach. Tez scika mi sluz. Rano sie budze z
          czyms co mi tam z tylu zalega. To to odcharkuje, takie zielone w malej ilosci.
          Bardzo mozliwe ze to to. Tez mam przewlekle chore zatoki, tez biore buderhin.
          Ale u mnie juz rok to trwa i nic nie moge z tym zrobic. Magdo, odezwij sie do
          mnie na email rtcw@tlen.pl
          Reszcie serdecznie dziekuje za odpowiedzi. Znam tez osoby ktore maja taka
          temperature.
          Hej!!
    • Gość: Henryka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 18:47
      Witam
      Zapraszam na moją stronę internetową
      www.drogadozdrowia.com.pl
      Pozdrawiam
      Henryka
    • Gość: pik IP: *.acn.waw.pl 16.03.05, 00:08
      A ja mam od roku obnizona temperature. Z normalnej: 36,6° na 36,1 - 36,2°. I
      nic nie daje sie z tym zrobic... Zaczelo sie od choroby (po wyjezdzie w
      tropiki) i tak zostalo...
      • Gość: Tracacy_glowe IP: *.acn.waw.pl 16.03.05, 20:28
        To znowu ja, autor postu :-) Zaciekawila mnie wypowiedz magdy z tymi zatokami,
        ja przeszedlem teraz operacje na zatokach. Tez scika mi sluz. Rano sie budze z
        czyms co mi tam z tylu zalega. To to odcharkuje, takie zielone w malej ilosci.
        Bardzo mozliwe ze to to. Tez mam przewlekle chore zatoki, tez biore buderhin.
        Ale u mnie juz rok to trwa i nic nie moge z tym zrobic. Magdo, odezwij sie do
        mnie na email rtcw@tlen.pl
        Reszcie serdecznie dziekuje za odpowiedzi. Znam tez osoby ktore maja taka
        temperature.
        Hej!!
        • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 20:59
          Niestety nie mogę pisać narazie na twój email bo jestem u siostry.U mnie bez
          zmian w piątek mam nastepną wizytę u laryngologa,jedynie to mogę ten śluz
          troche wyksztusić ale jest przezroczysta o brzydkim zapachu nic więcej sie nie
          poprawiło,podczas brania tego antybiotyku miałam nudosci już to miałam odstawić
          ale jakoś przetrzymałam.A Ty jak się leczyłeś?
          • Gość: Tracacy_glowe IP: *.acn.waw.pl 16.03.05, 22:44
            Moja historia zaczela sie w grudniu 2003.. 15 antybiotykow i wiele innych malo
            przyjemnych jazd. Teraz jestem na plukaniu domowym zatok jakims antybiotykiem
            zmieszanym z roztworem solnym + buderhin. Nie pomaga po 2 tygodniach
            stosowania. Ta sama kleista ;) slina splywa mi z nosa do gardla. Pieka mnie do
            tego oczy, mam ta temperaturkę, boli czasem glowa.. Ogolnie rzadko wogole
            smarkam tradycyjnie, wiekszosc splywa do gardla. Rano oblozony jezyk na ktory
            znalazlem juz sposob. Tak czy owak Magdo, jezeli jakos z tego sie wykurujesz to
            prosze Cie z calego serca duszy zdrowia ;) zebys napisala mi tutaj badz na
            email co Ci pomoglo. Z mojej strony mozesz liczyc na to samo.
            • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 08:47
              OK,jesli mi to zacznie znikać dam znać ja też dodam,że u mnie też nie zawsze
              jest katar,myśle,że płukanie zatok powinno dać efekt,narazie PA
              • Gość: smutna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 10:57
                a czy obajwem stresu i zdenerwowania, a w takim stanie jestem od dłuzszego
                czasu i czuje ze teraz jest jakies apogeum i ze zaraz psychicznie wysiade, no
                wiec czy objawami towarzyszacymi takiemu stanowi moze być suchośc w gardle(nie
                ciagła tylko w chwilach szczytu stresu) suchosc w ustach, suchy raby język, no
                słuchajcie juz nie mogę, boje sie ze jestem na cos chora i sama sie tym
                nakrecam, wpadłam juz nawet w lekka depresję:-(
                • Gość: Tracacy_glowe IP: *.acn.waw.pl 17.03.05, 12:04
                  Odrazu odpowiadam, stres czesto prowadzi do suchosci w ustach! Czasem nawet do
                  niesmaku i do nieswierzego oddechu. Ale dlugotrwaly stres objawow ma jeszcze
                  wiele wiele wiecej wiec proponuje podjac jakies dzialania zeby sie troche
                  wyluzowac! Czasem warto spuscic noge z hamulcow i oddac sie zyciu ;)
    • Gość: tRcay IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.05, 13:12
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.