Zapalenie cewki moczowej! Bardzo pilnie! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam,

Mam zapalenie cewki, bardzo mnie boli, jakie leki mogę kupic bez recepty?
    Mieszkam we Wrocławiu.

Na wizyte u lekarza niestety nie wystarczy mi srodków...
    Będe wdzieczna za cenne rady, bo boli strasznie...
    • A lekarz w przychodni nie jest bezplatny?
      • Gość: elle666 IP: *.aster.pl 22.03.05, 14:48
        polecam urosept +wywar z pietruszki do picia. trzeba zagotowac w garnku cztery
        spore korzenie (najlepiej całe)i potem wypic wode. malo smaczne ale bardzo
        pomaga, bo dziala odkażająco
      • Gość: jola IP: *.tivnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 14:51
        ...wiem (z własnego doświadczenia i nie tylko)że przy zapaleniu pęcherza ,cewki
        pomagają zazwyczaj antybiotyki i np;furagina ale to jest dostępne wyłącznie na
        recepte.Proponuje wizyte i to bezzwłocznie bo lepiej to chyba nie będzie.
        • Gość: kasia IP: 83.16.144.* 22.03.05, 14:59
          zaczynaja mi się mdłości, juz piłam wywar ziólek, który dzialał raczej
          moczopędnie. Potrzebny jest raczej antybiotyk, który przenika do dróg
          moczowych. No ale niestety nie mam za co pójśc do lekarza...
          A charytatywnych lekarzy we Wrocławiu nie ma.
          • Gość portalu: kasia napisał(a):

> zaczynaja mi się mdłości

aaaaaaa, to czekaj jeszcze dłużej i stukaj sobie w klawiaturę
            dziewczyno, pożycz od kogoś, idz do przychodni i zemdlej w progu
            ale IDZ DO LEKARZA!!!!!!!!!!!!
          • Gość: ed20 IP: *.sistbg.net / *.sistbg.net 25.03.05, 19:43
            witam,
            najlepszy jest furalgin!!!!!! nic tak nie dziala jak ten lek, ja od paru lat
            mam co jakis czas zapalenia cewki i tylko to dziala, inne srodki roslinne
            niestety nie! a btalam juz ich naprawde duzo. Czasami furalgin sprzedaja bez
            recepty jest coprawda dwa razy drozszy ale NIc tak nie dzial jak furalgin !!!!!
    • serwisy.gazeta.pl/zdrowie/2,51175,,,,2649121,P_CHOROBY.html
      a jestes pewna, ze to zapalenie cewki?
    • Gość: Mada IP: *.spinko.com.pl / 213.76.149.* 22.03.05, 14:55
      Polecam bardzo GINJAL, jest to produkt bodaj indonezyjski, koszt niecałe 20 zł
      za 100 tabl. bez recepty. 4 tabl. dziennie, nalezy zjesc cale opakowanie! Tyle
      ze siusiasz na niebiesko, ale mozna sie przyzwyczaic. Do tego MUSISZ pic kilka
      litrów dziennie, zadnej kawy ani alkoholu. I trzymaj sie w cieple. A potem tez
      musisz uwazac, bo jak nie to szybko wróci! I lepiej rzeczywiscie zrób badanie
      oczu, bo moze byc bakteria, a wtedy nawet Ginajl nie pomoze. Zdrowia zycze.
    • Gość: Mada IP: *.spinko.com.pl / 213.76.149.* 22.03.05, 14:56
      Oczwysićie chodzilo o badanie moczu a nie oczu ;
    • Gość: kk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 14:57
      Bardzo dobrze Cię rozumiem. Mi pomogły bardzo nasiadówki z dodatkiem olejku
      pichtowego. Jest dostępny w aptekach, ale niestery kosztuje ok 35 zł
      Pozdrawiam
      • Gość: kasia IP: 83.16.144.* 22.03.05, 15:16
        Może ktoś wie jaki antybiotyk jest skuteczny w takich przypadkach ( przenika do
        dróg moczowych), może uda mi sie jakos zdobyc recepte.
        bo nawet furagina jest na recepte...

Wrocław.
    • Gość: maggie IP: *.polityka.com.pl 22.03.05, 15:23
      Trzeba bardzo dużo pić i łykać ziołowe tabletki UROSEPT (3 x dziennie po
      dwie).Tabletki można kupić bez recepty.Przyda się także witamina C.Powodzenia
      • Gość: jola IP: *.tivnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 15:35
        ....to NOLICIN na recepte.Polecają go urolodzy jest dobry.A moze przepisac Ci
        go nawet ginekolog,jak poprosisz.
      • Czemu ciągle powtarzasz ze nie masz pieniędzy aby isc do lekarza, przecież lekarze interniści przyjmują bezpłatnie!!! W każdej przychodni!!!!
        Najlepiej by było abyś poszła do lekarza, przepisze ci antybiotyki i ci przejdzie, wiem bo sama przez to przeszłam.
        A jeśli masz lekkie dolegliwości to możesz zastosować:
        - duże ilości picia, najlepiej bez cukru np. woda mineralna z dużą ilością soku z cytryny(działa zakwaszająco w wyniku czego niszczy bakterie), herbatki
        ziołowe np. mięta, rumianek; herbata z cytryną bez cukru, słodkie soki lepiej ogranicz bo cukier jest pożywką dla bakterii
        - weź gorącą kąpiel, zanurz sie cała tak aby układ moczowy "sie wygrzał"
        - gorące nasiadówki np. nad rumiankiem
        - wit. C np. rutinoscorbin działa zakwaszająco
        pozdrawiam
        • Gość: Elwira IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 10:08
          Biseptol jest dobry i stosunkowo nie drogi. Najlepiej będzie jeżeli wcześniej
          zrobisz posiew moczu. Nie lecz sie na własna rękę. Bakterie sie uodparniaja i
          potem trudno sie ich pozbyć, szczególnie E. coli. Wiem bo mam podobny problem.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.