Nadmierna potliwosc pod pachami :-(( Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Mam problem- poce sie pod pachami. Nie ma znaczenia czy jest mi wlasnie zimno czy ok, pod
    pachami na bluzkach mam okropne plamy. Od roku zauwazylam ze nosze tylko czarne bluzki zeby
    jak najmniej bylo widac :-((
    Probowalam ju wielu zeczy, od dezodorantow po srodki od dermatologa. Tarczyce mam w porzadku.
    Najgorzej jest wtedy gdy sie troszke zdenerwuje lub podekscytuje, wtedy to mozna wiaderko
    podstawiac :-(((
    To bardzo kompromitujace i czasem to juz tylko plakac mi sie chce.

Czy slyszeliscie moze ze akupunktura pomaga? Nic o niej nie wiem, moze sa tu jacys specjalisci?

Dziekuje+pozdrawiam
    • Gość: gosc IP: *.csk.pl 25.04.05, 09:15
      Słyszałam, że w USA stosują botulinę (botox). Działa na ok. 3-4 mies i potem
      się chyba powtarza. Robią to w gabinetach chirurgii plast i podobnych. Botulinę
      stosują na lifting twarzy i nadpotliwość. Nie znam skutków ani nikogo, kto to
      stosował, więc nie mam opinii na ten temat
      • Gość: Koleś IP: *.elblag.dialog.net.pl 26.04.05, 13:28
        Witam...Miałem identyczny problem, załamywałem ręce... to było okropne dla
        mnie. Dużą rolę w tym wg mnie ogrywa psychika... Byłem u lekarza i zalecił mi
        stosowanie wspomnianego juz tu środka ANTIDRAL.. cena ok 15 zł.. stosuje juz od
        2 lat i od tego czasu nie mam juz z tym kłopotów! :]... i wysterczy że raz np
        na 5 dni go zastosuje... Swoją drogą jak bardzo człowiek może być zadowolony że
        spokojnie może założyć sobie rzecz jaka mu się tylko podoba, a nie wiecznie się
        chować w grubych swetrach itp...
    • Ja stosuję Antidral, z apteki bez recepty. Hamuje wydzielanie potu, stosuje się
      na noc, codziennie, potem co drugi. Rano należy pachy umyć.Efekt działania
      doskonały.
      • wiesz ja tez stosowalam juz takie preparaty. To przechodzi na jakis czas ze wzgledu na zawarta w nim
        chemie, ale powodu potliwosci nie usuwa :-((

Nie wiem jak wiele z Was zna uczucie ze nie moge zdjac zakietu bo mam na bluzce plamy do pasa :-((
        Probowalam chomeopatii i dzialalo a pozniej znow sie zaczelo. Nie chce pakowac w siebie chemii ,
        moze ktos slyszal wlasnieo akupunkturze? albo innych metodach?
      • Gość: anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 14:58
        ile ten preparcik kosztuje ??
      • Gość: iwonam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 13:19
        proponuje etiaxil, do nabycia w aptece bez recepty, należy stosować po
        wieczornej kąpieli na osuszone pach, a rano zmyć, dzięki niemu zaczęłam nosić
        obcisłe bluzki nie wstydząc się już plam
    • Gość: anka IP: *.elterix.pl 26.04.05, 13:36
      ojej, dzięki za ten wątek. Doskonale rozumiem problem. Niby taki drobiazg a tak
      przeszkadza. OStatnio nawet suszyłam bluzke pod pachami pod suszarką w szkolnej
      toalecie, bo aż było mi głupio :-(
    • Gość: marcin IP: *.energis.pl 26.04.05, 14:22
      jest preparat. sam stosuje i sa dobre efekty. ETIAXIL. Duzy do stop, mały pod
      pachy. dostepny bez recepty.
      mozesz tez sprobować ziolami - ALVEO.
      marcin.stalinski@wp.pl
      • Stosowałam Antidral jakiś czas temu-ale ten środek mimo,że był skuteczny
        okropnie podrażnił moją skórę pod pachami.
        Miałam wręcz rany. Stosowałam go -zgodnie z instrukcją- na noc- co 1-3 dni.
        Nigdy na świeżo wydepilowane pachy.

Czy Etiaxil ma podobne działanie uboczne?
        Nie chcę wydać 40 zł na coś co potem będzie się poniewierać po szafce.

Aha a co sądzicie o antyperspirancie Vichy? Cena zbliżona,tyle że nie wiem czy
        tego samego efektu mogę oczekiwać.

Będę wdzięczna za opinie.
        • Gość: gość Asia IP: 212.122.214.* 27.04.05, 22:09
          Vichy stsosowałam rok temu, nie pomógł niestety. Teraz kupilam antidral, dzisiaj
          zaczynam, trochę się boję, bo jestem alergiczką, ale coś trzeba z tym w końcu
          zrobić, anuz się dua
    • Gość: annnnnnnnnnnnnnnnn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.05, 17:18
      mam pytanie?
      czy antidral mozna stosowac na plecy i.. pupe.
      mam z tym straszny problem:( czasami poce sie po prostu od siedzenia.
      czekam na rady. pozdrawiam!!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.