ostry ból w dole brzucha Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Stało się to dziś rano, zaatakował mnie narastający ból w dole brzucha, coś
    jakby jajniki, w nasileniu podobny do bólu porodowego. nie byłam w stanie
    wstać z podłogi, ból był tak silny, że zrobiło mi się niedobrze. Wzięłam dwie
    tabletki theopaverinu i przeszło mi, ale nadal czuję lekkie pobolewanie i
    czuję się osłabiona. W poniedziałek idę do lekarza, ale bardzo się deneruję
    co to może być. Może powinnam nie czekać do poniedziałku, tylko iść już dziś
    na pogotowie? Proszę napiszcie co o tym myślicie.
    --
    Małgoś - mama rusałkowa i Ewunia - mała rusałka
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=25008473
    • Może zapalenie przydatków, polip, torbiel bolesne jajeczkowanie... Idź do
      dobrego gina- naprawdę dobrego- to nie żart. Prywatnie ktoś Cię przyjmie nawet
      w sobotę. Nie idź na pogotowie bo jak trafisz w niepowołane ręce to możesz
      żałować.
      • Dziękuję za rady... może rzeczywiście powinnam pójść już dzisiaj... Ale
        napewno od razu do ginekologa? Kurcze, jeszcze tego mi brakowało... Niedawno
        przyjechałam na wakacje do Polski do rodziny, dawno nie byłam u ginekologa i
        szczerze mówiąc nie miałam jakiegoś jednego sprawdzonego... może ktoś wie coś o
        ginekologach w Lublinie?
        A skąd się biorą zapalenia przydatków?
        --
        • Jestem z Lublina i tak sie składa, ze zawodowo jakby troche z branży więc
          ginekologów znam. Polecam lekarzy ze szpitala na Staszica (Daniłoś, Wdowiak,
          Kotarski) i Jaczewskiego (Gogacz, Woźniak). Dziś możesz pójść do luxmedu. Nie
          wiem kto przyjmuje akurat dziś ale spytaj o kogoś z tych szpitali. Jeżeli
          chcesz to możesz podać nazwiska a ja Ci powiem kogo wybrać. W soboty w
          luksmedzie napewno przyjmuje pani dr Jerzak- fenomen. Z daleka od Artura Smagi.
          A z wizytą nie czekaj, ja w podobnej sytuacji wylądowałam w szpitalu dlatego
          teraz dmucham na zimne. Ostatecznie możesz isć na dyżur na ginekologię od w.w
          szpitali. Oczywiście mam nadzieję, że to nic groźnego ale nie czekaj do
          poniedziałku.
    • Jestem już umówiona z ginekologiem na jutro rano w szpitalu. Najprawdopodobniej
      zrobi mi USG. Zobaczymy co z tego wyniknie... Dziękuję wam wszystkim za
      podpowiedzi i pomoc.
      --
      • Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze ;) . Odezwij się jak poszło i czy
        trafiłaś do dobrego, kompetentnego doktora.
        Ja wprawdzie dziś wieczorem jadę na wakacje ale będę tu zaglądać do wyjazdu i
        po powrocie.
        Powodzenia.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.