Poparzenie tłuszczem:-(((( Dodaj do ulubionych

• 09.08.05, 15:46
    Jeszcze dzis szukałam przepisu na pyszne schabowe, a teraz potrzebuje porady
    co zrobić: poparzyłam sobie reke goracym tłuszczem przy smazeniu owych
    schabowych, zrobiły mi sie bąble, jak mogę ulżyc swojemu cierpieniu?
    • Najlepiej idż do lekarza!!! Ale tymczasem polewaj długo bardzo zimną wodą!!!
      • również się poparzyłam tłuszczem podczas smażenia kurczaka, natychmiast
        wsadziłam rękę pod zimną wodę z kranu i trzymałam bardzo długo. potem miałam
        takie paskudne strupy, z grubą "pokrywką" w ohydnym brązowo-żółtym kolorze.
        bałam się, że mi jakaś blizna zostanie, ale śladu nie ma. tylko ja tę rękę pod
        zimną wodę wsadziłam od razu, a Ty chyba jakiś czas temu...
        • łapkę również wsadziłam szybciutko pod zimną wode-już chyba odruchowo ale nadal
          boli:(
          • Kiedyś poparzyłam sobie prawą dłoń, brzuch i nogę świeżo zaparzoną herbatą.
            Natychmiast dłoń polewałam zimną bieżącą wodą, to samo zlecił lekarz pogotowia.
            Ręka mimo,że była bardzo długo chłodzona, bolała bardzo, były ogromne bąble. Po
            Po oparzeniu na ręku nie pozostały żadne blizny.
            Przez długi czas chroniłam dłoń bandażem od słońca.
            Natomiast brzuch i noga ,gdzie przylegała goraca odzież naprawdę prawie nie
            bolała zaraz po poparzeniu, mimo,że powstały również ogromne bąble.
            Długo nie mogłam wygoić rany na brzuchu i nodze, poniewaz często schylałam
            się /praca w ogródku działkowym/. Pozostały jaśniejsze miejsca na skórze w tym
            miejscu.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.