Krew w kału ! Dodaj do ulubionych

• 01.10.05, 10:22
    Moi kochani od dwóch dni pojawia się w moim kału mała ilość krwi.Występuje
    ona na końcu stolca i jest dardzo czerwona (taka jasna).Stolec mam takiej
    średniej konzystencji i jest jasny.Co to może być ? Proszę o szybkie
    wiadomości gdyż jestem bardzo niespojna.
    Pozdrawiam :-(
    • 01.10.05, 12:53
      Może to być żylak odbytu,wizyta u lekarza a jak specjalista to proktolog a może
      to być również coś z jelitami.Powodów wiele, ile masz lat?
    • 01.10.05, 13:02
      to jest wizyta u lekarza
      przeciez my ci odbytu nie zbadamy

PS w kale, nie "w kału"
      --
      pada........ło ;-(
      • 01.10.05, 16:22
        zaba_pelagia napisała:

> to jest wizyta u lekarza
        > przeciez my ci odbytu nie zbadamy

No, chyba że zdjęcie by zamiesciła. ;)))

S.
        --
        Kandydat na prezydenta Lech Kaczyński do wyborcy: Spieprzaj dziadu !
    • 02.10.05, 11:22
      snajper ! Ja prosiłam o poważną odpowiedź,a widzę że Ciebie to bawi i sobie
      żarty stroisz, lepiej zebyś niezabierał głosu, bo tu są osoby z problemami i
      się prosi o radę tych którzy mają cos do powiedzenia.Jest to żart nie
      namiejscu.Dziękuję wszystkim i pozdrawiam
      • 02.10.05, 19:07
        alulma napisał:

> snajper ! Ja prosiłam o poważną odpowiedź,a widzę że Ciebie to bawi i sobie
        > żarty stroisz, lepiej zebyś niezabierał głosu, bo tu są osoby z problemami i
        > się prosi o radę tych którzy mają cos do powiedzenia.Jest to żart nie
        > namiejscu.Dziękuję wszystkim i pozdrawiam

Ależ ja nie żartuję. Jak można postawić diagnozę, skoro nie można nawet chorego
        miejsca obejrzeć. Umieszczenie zdjęcia rozwiązuje ten problem.

S.
        --
    • 02.10.05, 11:25
      Zaba -pelagia ! A czy ja Ciebie o to proszę,po co ta głupia uwaga,lepiej się
      nieodzywać ,niesądzisz ? Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej milczeć.
      • 02.10.05, 11:46
        jesli krew jasna (zywoczerwona jak piszesz to z koncowego odcinka p.
        pokarmowego (wiec najprawdopodobniej, ale niekoniecznie wlasnie
        hemoroidy /zylaki odbytu (ktoremus sie pelko. Ale niestety, moze byc tez
        gorzej, niezbedne bedzie wprawne oko i palec proktologa, zreszta moze tez i
        rektoskop.
        Nie tylko, ze w kaLE ale nie z czasownikami pisze sie osobno. Najpierw do
        proktologa, potem do ksiegarni po slownik poprawnej polszczyzny. Powodzenia w
        leczeniu i nauce.
    • 02.10.05, 13:54
      na-zarty ! Dziękuję za informację,ale też jesteś złośliwy .Ja nieraz trafiłam
      na osobę która popełniła błąd w pisaniu ,ale nigdy jej niezwracałam uwagi ,żeby
      niezrobić jej przykrośći,bo nie oto chodzi w tym poście.
      Pozdrawiam
      • 02.10.05, 14:04
        alulma napisał:

> na-zarty ! Dziękuję za informację,ale też jesteś złośliwy .Ja nieraz trafiłam
        > na osobę która popełniła błąd w pisaniu ,ale nigdy jej niezwracałam
        uwagi ,żeby
        >
        > niezrobić jej przykrośći,bo nie oto chodzi w tym poście.
        > Pozdrawiam

1. Czy jesteś dziewczynką czy chłopcem? Bo w twoich postach widać niestety
        rozdwojenie jaźni.
        2. Zadajesz pytanie na forum, więc kierujesz je do wszystkich. Chyba, ze na
        początku wyraźnie zaznaczysz, kogo nie prosisz.
        3. Krew w kale jest powaźną oznaką czegoś niemiłego. Takich rzeczy nie
        diagnozuje się wirtualnie.
        4. nie zwracałam, nie zrobić - nie chodzi o robienie przykrości
        Matura pisemna z polskiego przed czy za tobą?
        --
        pada........ło ;-(
    • 02.10.05, 14:09
      zaba-pelagia! widzę ze robi ci to przyjemność i tylko czekasz na okazję;-)Nie
      popisuj się ,bo to nie miejsce na to ;-))))
      • 02.10.05, 14:31
        taaaa, krew w kale sprawia mi doprawdy wielką przyjemność

napisz chociaz, czy jesteś dziewczynką czy chłopczykiem, bo trudno się zwracać
        do dwóch płci naraz
        --
        pada........ło ;-(
        • 04.10.05, 09:23
          CZytając twoje uszczypliwe odpowiedzi Żaba -pelagia dziwie sie czy ty masz
          dobrą z tego zabawę jak już chcesz kogoś poprawic to popraw siębie żaba a nie
          zaba pozdrawiam .
    • 02.10.05, 14:52
      No widzę,że też nie jesteś doskonała,ale słabo pojętna za to, bo nie chodziło
      mi o krew w kale ,ale o ortografię moja droga !jak mogłaś tak pomysleć hmmm...
      a czy jestem chłopakiem czy dziewczyną to można wywynioskować po treśći,ale czy
      to ma jakieś znaczenie? chyba nie.Tak wogóle wciągłaś mnie w tak zwaną pyskówkę
      a nie miejsce tu na to.
      Dlatego kończę bo nie mam ochoty na takie dyskusje.;-)))
      • 02.10.05, 17:33
        >alulma< czy nie ma możliwości Ciebie zreformować? jakim Ty językiem piszesz?
        robisz tak koszmarne błędy ortograficzne, błędy składni,proste błędy
        gramatyczne, że nie dziwię się irytacji kilku osób no bo ILE MOŻNA, ludzie Cię
        poprawiają piszą co źle robisz a Ty jakbyś nie potrafiła zrozumieć słowa
        pisanego - powtarzasz swoje błędy i dodajesz następne.Ale model........
        a sprawa tej krwi jest na tyle paskudna, że powinnaś NATYCHMIAST rano iść do
        proktologa.
        Nie obrażaj się jak ktoś wytyka Ci błędy tylko przyjmij je ze zrozumieniem i
        postaraj się poprawiać zamiast bez sensu oburzać i brnąć w ślepą uliczkę.
      • alulma napisał:

> a czy jestem chłopakiem czy dziewczyną to można wywynioskować po treśći,>

czyżby?
        no to spójrzmy na twoje posty

alulma napisał:
        na-zarty ! Dziękuję za informację,ale też jesteś złośliwy .Ja nieraz trafiłam
        na osobę która popełniła błąd w pisaniu ,ale nigdy jej niezwracałam uwagi

no, to kim jesteś?
        bo ja wciąż widzę rozdwojenie jaźni

a jeśli chodzi o ortografię, to doprawdy nie rozumiem, dlaczego na Książkach
        mamy wyrażać się gramatycznie i stylistycznie, a na Zdrowiu mozemy być
        niechlujni
        a z krwią w kale - do lekarza
        --
        pada........ło ;-(
        • zaba_pelagia napisała:

> a jeśli chodzi o ortografię, to doprawdy nie rozumiem, dlaczego na Książkach
          > mamy wyrażać się gramatycznie i stylistycznie, a na Zdrowiu mozemy być
          > niechlujni
          > a z krwią w kale - do lekarza

jak kto ma krew w kale i pisze na 'zdrowiu' to jest to wyraz niepokoju, zeby
          nie powidziec paniki, bo przeciez może to być cos bardzo poważnego, jak np rak
          jelita grubego, gramatyka mu jak najbardzie zwisa, chce żeby ktoś coś poradził,
          uspokoił
          a jak pisze na 'książkach' to chce sobie pogadac o literaturze czy poezji i
          wtedy ma ochotę pisac bardzo gramatycznie i stylistycznie

taka to subtelna różnica :)))
          pozdrawiam

--
          '-Znowu idzie jesień,
          Jesień idzie, nie ma na to rady!'
          • guzik
            jeśli ktoś zna zasady, jakie władają językiem ojczystym, to nawet pod lufą
            kałasznikowa napisze "który"
            • zaba_pelagia napisała:

> guzik
              > jeśli ktoś zna zasady, jakie władają językiem ojczystym, to nawet pod lufą
              > kałasznikowa napisze "który"

oczywiście, że tak, ale przecież nie wszyscy pisza idealnie po polsku, nie
              wszyscy wypowiadają się bezbłędnie, jednym slowem , nie każdy tę umiejętność ma
              niejako 'we krwi':)
              bardzo dużo ludzi niezwykle mądrych, popularnych w różnych dziedzinach zycia
              kaleczy mowę
              czy w takim razie można mieć pretensje, ze ktoś, kto ma problemy zdrowotne nie
              pisze postu na anonimowycm forum ze słownikiem ortograficznym w dłoni?
              prosi o radę zdrowotną a nie gramatyczna i zwracanie mu uwagi w takim momencie
              jest bardzo nietaktowne

pozdr:)

--
              '-Znowu idzie jesień,
              Jesień idzie, nie ma na to rady!'
          • ZGADZAM SIĘ I POPIERAM
    • 02.10.05, 14:53
      alulma napisał:
      Proszę o szybkie wiadomości gdyż jestem bardzo niespojna.

to prawda,że jesteś niespójna(y)? ;)
      każde pojawienie się krwi w kale powinno być powodem do wizyty u lekarza,a nie
      konsultacji wirtualnej
      masz w sobie sporo energii - nadwyżkę zużyj na badania i szybką poradę u
      specjalisty
    • 02.10.05, 19:25
      Niektórzy to się chyba bardzo nudzą, żeby tak namiętnie wytykać komuś błędy.Może byście zajęli się czymś pożytecznym,inteligenci.
      A co do tematu, myślę, że spokojnie, to dopiero dwa dni. Mnie kiedyś pojawiała się ok miesiąca, miałam kolonoskopię i okazało się, że to nic poważnego. Najśmieszniejsze jest to, że po tym badaniu wszystko wróciło do normy. Najlepiej najpierw odwiedzić chirurga, który przy badaniu stwierdzi, czy to żylak jest powodem.
      • 02.10.05, 19:34
        euro_pejka napisała:

> Niektórzy to się chyba bardzo nudzą, żeby tak namiętnie wytykać komuś błędy.
        > Może byście zajęli się czymś pożytecznym, inteligenci.

Cholera, ale Wam przywaliła. Czy może być gorsza inwektywa, od "inteligenta" ?

S. ;))))
        --
        • 02.10.05, 19:37
          snajper55 napisał:
          >
          > Cholera, ale Wam przywaliła. Czy może być gorsza inwektywa, od "inteligenta" ?
          >
          > S. ;))))

w tym kraju chyba nie ;-)
          może ewentualnie "namiętny inteligent"
          ale zapraszam, snajper, do kółeczka ;-)

--
          pada........ło ;-(
        • 02.10.05, 19:41
          snajper55 napisał:
          Czy może być gorsza inwektywa, od "inteligenta" ?

oczywiście
          ćwierćinteligent
          • 02.10.05, 21:28
            mar_kotka napisała:

> snajper55 napisał:
            > Czy może być gorsza inwektywa, od "inteligenta" ?
            >
            > oczywiście
            > ćwierćinteligent

No nie wiem... Chyba raczej - superinteligent.

S. ;)
            --
            • 03.10.05, 15:36
              Na opakowaniu wyraźnie napisane "SUPERINTELIGENT" a w środku.....buuuuuu......
              W srodku snajper :-))) radosny.
              Ży
              • 03.10.05, 16:09
                zyrafa46 napisała:

> Na opakowaniu wyraźnie napisane "SUPERINTELIGENT" a w środku.....buuuuuu......
                > W srodku snajper :-))) radosny.

Lepszy Snajper radosny od buuuczącej Żyrafy.

S.
                --
    • 02.10.05, 19:46
      Wiecie naprawdę Was nie rozumiem! Człowiek ( tak chyba bezpieczniej -
      przynajmniej jest ogólnie ) ma problem, a Wy tak bez serca, zero współczucia
      tylko jakiejś gramatyce i ortografii się rozpisujecie! Jak tak można !!!
      • 02.10.05, 19:51
        artur731 napisał:
        a Wy tak bez serca

ależ my właśnie z sercem do stolca podchodzimy
        wyganiamy przecież właściciela kału do lekarza...
    • 03.10.05, 09:57
      euro-pejka i artur731 dziękuję:-).Bardzo mi przykro że tak się ta rozmowa
      potoczyła jednak to prawda ,są ludzie i ludziska na których miałam pecha
      trafić.euro-pejka dziekuję, trochę mnie uspokoiłaś,mam dziś wizytę u hirurga
      więc się wszystko wyjaśni,tu zajrzalam żeby się trochę uspokoić co mi na dobre
      nie wyszło.
      Pozdrawiam i życzę miłego dnia
      • 03.10.05, 10:16
        alulma - ty nawet sciagac nie umiesz, europejka poprawnie napisala "chirurg" a
        ty przepisalas no, jak?
        Wiekszym powodem do wstydu jest bledna ortografia w badz co badz publicznych
        wypowiedziach niz koniecznosc pokazania specjaliscie osobistego odbytu w
        warunkach zapewniajacych wszelka dyskrecje.
    • 03.10.05, 10:30
      nazarty !!!! powiem ci spadaj.Jesteś tak upierdliwa,że że aż mnie mdli na twój
      widok ;-))))Tu nie ma miejsca dla takich osób.
    • 04.10.05, 08:20
      Mój mąż dwa miesiące temu powiedział mi, że ma podobne problem jak Ty tutaj
      opisałaś. Z wrażenia dosłownie usiadłam na tyłku. Wiem, że trzeba iść do
      lekarza i mąż poszedł, ale w pierwszym odruchu chciałam pożalić się tutaj na
      forum i szukać jakiegoś pocieszenia (słów otuchy) nie zrobiłam tego z jednego
      powodu, bo wiedziałam, że będą takie odpowiedzi jak u Ciebie - przykre to jest.
      • 04.10.05, 09:40
        Odpowiadasz na :
        madziara41 napisała:
        > Mój mąż dwa miesiące temu powiedział mi, że ma podobne problem jak Ty tutaj
        opisałaś. Z wrażenia dosłownie usiadłam na tyłku. Wiem, że trzeba iść do
        lekarza i mąż poszedł, ale w pierwszym odruchu chciałam pożalić się tutaj na
        forum i szukać jakiegoś pocieszenia (słów otuchy) nie zrobiłam tego z jednego
        powodu, bo wiedziałam, że będą takie odpowiedzi jak u Ciebie - przykre to jest.<

Wg mnie otrzymała prawidłowe, życzliwe odpowiedzi. Nikt nie pominął sprawy krwi
        w kale. Prawie wszyscy zauważyli problemy językowe.
        Tu, na forum - jesteśmy osobami zupełnie obcymi dla naszej kol. forumowiczki.
        Jednak w realu z taką pisownią może się najeść porządnego wstydu. Nikt tego nie
        napisał, ale wszyscy tak myślimy. W gruncie rzeczy uwagi ku temu właśnie (mam
        wrażenie) zmierzały - by oszczędzić koleżance wstydu tam, gdzie nie będzie już
        występować incognito. W końcu może być wiele przyczyn popełaniania błędów
        językowych: dysleksja (jednak dyslektycy mogą zajrzec do słownika - np żyrafy),
        pani może być nie Polką, + silne zdenerwowanie. Warto jednak coś z tym zrobić,
        by pisać poprawniej. Sama jestem dyslektyczką, moje dzieci również (to JEST
        duzy problem)- mamy opracowane sposoby radzenia sobie ;-).
        Pozdrawiam serdecznie kolegów forumowiczów z autorką watku na czele :-)
        Żyrafa

Cicho: O krwi nic nie piszę, bo nic nowego nie wniosę.
      • 09.10.05, 00:51
        Chyba to hemoroidy?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.