Dodaj do ulubionych

BOLE KOLAN _ NIE MOGE CHODZIC! POMOCY!

01.10.05, 21:13
bardzo prosze o porade - od kilku dni potwornie bola mnie kolana, dzis okazalo
sie ze ledwie chodze. Od 3 tygodni przyjmuje sile sterydy i mam wrazenie ze
one spowodowaly ataki bolu - nigdy wczesniej tego nie mialam. Czy jest to
mozliwe, ze sterydy sa przyczyna? Biore je z powodu astmy...
Edytor zaawansowany
  • 02.10.05, 10:01
    A co na to lekarz?
  • 02.10.05, 17:08
    Ano moze byc i od sterydow. Wlasnie, co na to lekarz?
  • 02.10.05, 17:34
    Nie mogą Cię boleć kolana od sterydów branych w astmie, chyba, ze brałaś je w
    takich dawkach i tak długo, ze nabawiłaś się osteoporozy. A i to raczej nie
    spowodowałoby takich bólów. Idź z tym poprostu do lekarza. Pozdr.
  • 02.10.05, 19:28
    W okresie menopauzy kobiety często narzekaja na ból kolan.
  • 10.10.05, 22:55
    a jednak od sterydów, tak powiedzial lekarz. Dawki byly duze. Dostalam wapno,
    potas, magnez, wit D3 i po kilku dniach autentycznie jest lepiej. nie musze
    zazywac nic przeciwbolowego i jakos w miare normalnie sie poruszam - tzn chodze,
    moge stac w tramwaju (wczesniej nie moglam, mialam wrazenie ze moje nogi zloza
    sie jak zlamane zapalki). Sterdy to straszne leki. Pomagaja niesamowicie na
    jedno schorzenie, ale wywoluja tyle skutkow ubocznych... NIe wspomne, ze w ciagu
    3 tyg przybylo mi prawie 10 kg, a nie mam wcale wiekszego apetytu. zastanawiam
    sie czy to tluszcz, czy woda? powoli odstawiam sterydy... Ciesze sie :-)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.