Dodaj do ulubionych

TSH - czy trzeba na czczo? (n/t)

08.11.05, 09:10
Edytor zaawansowany
  • 08.11.05, 12:02
    niekoniecznie, ale zawsze lepiej do badań krwi być na czczo..., można wypic coś
    niesłodzonego-kawa, herbata, woda...
  • 08.11.05, 12:37
    To nie ma zadnego znaczenia,ani wpływu na wyniki.
  • 08.11.05, 18:16
    Boże co za chrzanienie ,badanie tsh ROBI SIĘ nad czczo, mozna ewentualnie na
    godzine przed badaniem wypić szkalnke niegazowanej wody mineralnej ,zadnej
    kawy ,soków ani herbat,pozdrawiam Kasia z forum choroby tarczycy i hashimot.Do
    osób tu wyżej podpisanych po co piszecie głupoty i mącicie dziewczynie w głowie?
  • 09.11.05, 12:10
    mnie robili w szpitalu - na oddziale specjalistycznym, nie musiałam byc na
    czczo!!!
  • 09.11.05, 13:11
    to dziwne bo ja robie tsh co 5 miesięcy od 2 lat i zawsze pytaja czy jestem na
    czczo
  • 09.11.05, 14:14
    Katerina 24 nie chrzań.Jestem na euthyroxie od 10 lat.Miałam tych badań trochę
    Więc nie opowiadaj,że tsh robi się na czczo.
  • 09.11.05, 15:30
    Nie chrzanie ale dzieki za zwrócenie uwagi,byc moze placówka do której chodze i
    robię badania ma "lewe"info.
  • 09.11.05, 15:33
    dzwoniłam też własnie do Centrum Medycznego w Warszawie 458-70-00i powiedziano
    mi że na czczo więc zanim zaczniesz pisac że chrzanię opieprz służbe zdrowia.
  • 09.11.05, 15:37
    katerina24 napisała:

> dzwoniłam też własnie do Centrum Medycznego w Warszawie 458-70-00i
    powiedziano
    > mi że na czczo więc zanim zaczniesz pisac że chrzanię opieprz służbe zdrowia.

Bzdura, od 11 lat regularnie robię testy tsh. Robiłam to badanie w wielu
    różnych miejscach - przychodnia endokrynologiczna szpitala bielańskiego,
    spółdzielnie ZDROWIE, spółdzielnia na Waryńskiego, szpital Orłowskiego i pewnie
    jeszcze w paru miejscach i NIGDZIE i NIGDY nie musiałam być na czczo. Co
    więcej, robiłam badanie o różnych porach dnia i może przez te lata ze trzy razy
    pielęgniarka pobierająca krew zapytała, czy jestem na czczo, ale zaraz potem
    dodała, że to bez znaczenia.
    Pytałam też o to moją doktor endokrynolog i odpowiedziała, że to bez znaczenia.
    --
    Out of control
  • 09.11.05, 15:38

--
    Out of control
  • 09.11.05, 15:39
    przepraszam, enter mi się wcisnął.

Katerina24, a kto Ci powiedział w centrum medycznym, że na czczo - lekarz czy
    recepcjonistka?
    --
    Out of control
  • 09.11.05, 15:54
    no to sie tylko wieszac że zawsze jeżdziłam taki kawał na głodniaka ,info od
    Pań pielęgniarek pochodzi a w recepcji tez od lekrza nie uświadczysz nawet tam
    no ale wiekszość z nich [pań endo tam pracujących] nawet badan dawać nie chce
    także o czy tu mówimy,aczkolwiek wprowadziłam w takim razie koleżanke w błąd
    sama w nim tkwiąc,pozdrawiam Kaśka
  • 09.11.05, 15:55
    miało byc w recepcji tez tak mówią,a info od lekarki nie otrzymałam
  • 09.11.05, 18:19
    Nie, nie i jeszcze raz nie.
    Natomiast bez łykania hormonów tego dnia przed badaniem.
    Dlatego lepiej zrobić je rano, aby można było łyknąć tyroksynę.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.