• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Czy polpasiec jest zarazliwy???????? Dodaj do ulubionych

• 05.01.06, 11:14
    Moja siostra zaraziŁa sie pÓłpaŚcem od swojego chłopaka,mu wystapiŁ w okolicy
    biodra jej na szyi.jAK DLUGO NALEŻY UNIKAĆ Z NIMI KONTAKTU zeby sie nie
    zarazić.I czy ja mimo iż miałam ospe wietrzna bedąc dzieckiem również sie moge
    zarazić?Mam 4-o letnią cureczke dletgo pytam jak długo oni moga zarażać i czym
    ewentualnie sie to swiństwo leczy??Dziekuje
    Edytor zaawansowany
    • 05.01.06, 11:16
      Pewno, że zaraźliwe! Ale myślę, że jak mieliście się zarazić to juz się to
      stało. Ciebie ospa nie uratuje, a mała może złapać ją prawie na pewno, z tym, że
      dorosli znacznie gorzej to przechodza, dzieciaki spoko!
      • 05.01.06, 11:28
        Tak sie składa ze nie mielismy z nimi kontaktu,dlatego tak ważne dla mnie jest
        jak długo oni mogą zarazać.Wczoraj odwiedziła ich moja mama a jutro chce
        odwiedzic nas,dlatego mam obawy czy widziec sie rownież ze swoja mamą czy wizyte
        lepiej przełożyc na potem.
    • 05.01.06, 12:12
    • 05.01.06, 12:39
      zaraźliwy, zaraża się 2-3 dni przed wystąpieniem wysypki.Ospa nie zabezpiecza
      przed półpaścem.Półpaśca można mieć nie raz.Pierwszy raz po zarażeniu ma się
      ospę.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.