Dodaj do ulubionych

Czy wycinać migdałki w Pirogowie w Łodzi???

11.01.06, 18:47
Dostałam skierowanie na wycięcie migdałków.Jetsem z Łodzi.Czy ktos miał
wycinane migdałki w Pirogowie na Wólczńskiej???Jakie macie opinie na temat
tego szpitala (oddziłu laryngologicznego) i ewentualnie jakiego lekarza
polecacie?Z góry dziękuję za pomoc
Obserwuj wątek
    • jusska1 Re: Czy wycinać migdałki w Pirogowie w Łodzi??? 13.01.06, 10:13
      Ja miałam wycinane (obrzezane) migdałki w MSW na Północnej i podczas zabiegu
      byłam tak dorze znieczulona że nic nie pamiętam z samego zabiegu oprócz jednego
      przebłysku jak się zaksztusiłam-ale zero bólu, za to po zabiegu do momentu
      kiedy nie dostałam środka przeciwbolowego ok 30 minut (tak myślę) bolało
      okropnie - nic miłego, najgorsze jest to że musisz wykasłać krew (bo podobno to
      zabieg bardzo krwawy) ale tylko kilka godzin później dochodzi się do siebie,
      miałam cały czas podawane leki przeciwbólowe. U mnie troszkę się sparwa
      ciągneła ponieważ miałam baaaardzo zainfrkowane migdałki, lekarz który mi je
      odebrał :) powiedział że w swojej karierze jeszcze takich nie widział. Aha i
      dostałam po zabiegu ok 4 tygodni zwolnienia - nie wiem dlaczego tak dużo.
      Jestem bardzo zadowolona z lekarza i pielęgniarek i z tego że nie mam ciagle
      angin ropnych, temperatury ok 39 stopni i ciągle nowych antybiotyków które i
      taki mi nie pomagały. W razie jakiś pytan daj znać na maila
      • jusska1 Re: Czy wycinać migdałki w Pirogowie w Łodzi??? 15.01.06, 07:52
        Tak miałam znieczulenie, ok 30 minut przed dostałam głupiego jasia a potem
        dostałam przed samym zabiegiem coś dożylnie i spałam (ale nie byłam intubowana
        itd zresztą jest to zabieg w pozycji siedzącej), nie wiem co to było, ale wiem,
        że każdy inaczej reaguje na to znieczulenie tzn. podbno jedni się śmieją inni
        płaczą, myślę że może to też zalezeć od dawki ale nie jestem pewna. Myślę, ze
        nie ma się co bać aczkolwiek nie jest to szczyt pzyjemności. Pozdrawiam
        serdecznie wszystkie migdałki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka