Białko w moczu...????? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, co może oznaczać śladowa ilość białka w moczu? Mam cukrzycę, wim że to
    jest powiązane. proszę o info zanim udam się do lekarza.
    • tez mialam slad (tez cukrzyca), ale lekarz powiedzial, ze moze to oznaczac
      poczatki niewydolnosci nerek, albo moze tez nic nie znaczyc. najlepiej za jakis
      czas powtorzyc badanie. kiedy powtorzylam, nie bylo juz bialka. to bylo kilka
      miesiecy temu, dla pewnosci teraz tez bede powtarzac. przy okazji mam pytanie:
      czy masz dziecko albo jestes w ciazy? szukam kobiet z cukrzyca ktore sa lub
      byluy prowadzone przez jakichs porzadnych lekarzy i urodzily w normalnym
      miejscu i chca sie podzielic swoim doswiadczeniem. chodzi mi o warszawe.pozdr
      • Nie mam dizeci i przez tę cholerną cukrzycę nawet nie planuję. straciłam już
        prawie wzrok i się boję o resztę... ale moja koleżanka (też chora) rodziła
        13lata temu, zagadam do niej wieczorem na GG, podam Twoje namiary to może
        pogadacie na ten temat.
        Co do tego białka, to właśnie skojarzyłam sobie, że jakiś miesiąc temu niałam
        dolegliwości z pęcherzem (tak mi się wydaje że to pęcherz lub układ moczowy
        ogólnie), piłam wtedy Urosan i przeszło, może to białko to wynik infekcji?
        Na pewno jednak powtórzę to badanie moczu.
        Dzięki i pozdrawiam.
    • o tym ze trzeba pojsc do lekarza
    • Nie lekceważ tego wyniku!
      Zrób badanie moczu w kierunku mikroalbuminurii. Jeśli lekarz nie da
      skierowania, to wykonaj je prywatnie. Badanie ogólne moczu wykrywa tylko
      wieksze ilości białek w moczu. Jeśli masz cukrzycę a do tego dołączy się
      mikroalbuminuria, to znak, że musisz szukać specjalisty od chorób nerek.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.