ostroga na stopie?? Dodaj do ulubionych

• 19.01.06, 22:38
    witam!
    od kilku dni nie mogę chodzić na lewą nogę. Myślałam, że to od butów, że mnie
    obcierają, ale dotychczas nic takiego się nie działo. Obadałam dokładnie buty,
    stopę i nic nie zauwazyłam a chodzić nie mogę - jedynie w laczkach :). Głównie
    boli mnie jak zginam stope przy chodzeniu. Od dzisiaj dzieje się coś takiego
    nawet w domu - jakby mi coś ze stopy chciało wyjść. No i zaczęłam się
    przyglądać - żadnych obtarć, tylko taki dziwny odgłos wydaje ta stopa jak
    poruszam w tym miejscu - i boli jak zadzieram do góry stopą - jakby skóry było
    za mało - to się dzieje z tyłu stopy.

--
    pozdrawiam
    Gosia
      na większe obciążenia. Zmień buty na takie o cieńszej podeszwie, mnie kiedyś to
      pomogło.
      Jak chcesz się upewnić czy to ma sens to zbadaj sztywność podeszwy bezpośrednio
      po powrocie do domu oraz np. po 3 godzinach, gdy buty będą mieć temp. pokojową.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.