Szum w uszach,bol glowy na czole... Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Od dluzszego czasu mam takie objawy,zaden lekarz mi nie pomogl tzn leki przez
    nich przepisane,dzis neurolog dal mi kolejny lek i jak nie pomoze to czekaja
    mnie badania w szpitalu.Czy ktos wie co moga oznaczac takie objawy?
    • Kurcze, mam dokladnie to samo. Lekarz cos wspomnial o stresie.... Ide na
      podstawowe badanie krwi. Napisz jak bedziesz cos wiecej wiedzial(a). Pozdrawiam
    • Krew w porzadku,ale w moczu duzo ketonow.Po leku od neurologa jeszcze mi gorzej
    • a może pracujesz w klimatyzowanym pomieszczeniu?
    • Probowalam magnez bo mialam przepisany,ale lipa,poza tym sprobuje tego masazu
      glowy i dam cynk jak poszlo...
      • OK ! Napisz za jakiś czas czy Ci masaż pomógł.
        Ja życzę Ci zdrówka.
        Pozdrawiam serdecznie Bacha.
        • Dzieńdoberek.
          Pproponuję ogrzniczyć lub nawet zaprzestać na jakiś słuchania muzyki, radia czy
          prowadzenia rozmów telefonicznych przez słuhcawki.PA. Może szum i ból ustąpi.
          • No nalezy zmienic sposob odzywiania.Zoladek i drogi pokarmowe sie odzywaja,one
            nie sa chore ale zmeczone.Gotowane miesko jarzynki i spokojnie zjadac zapijac
            czerwonym winkiem max jeden kieliszek do obiadu.Ustapi,odstresowac
            sie .Zacisniete drogi krwionosne.Spadek cisnienia krwi w okolicach glowy.Powod
            stress.
            Uzywac z zonka spokojnie,ale robic to ,spacery i wszystko wroci do normy.
            Ale jak bedziesz pracowal do oporu ,siedzial przed kompem ile sie da no to
            popros rodzine o zalatwianie juz kwatery na powazkach.
            Pzdr.Sky
    • Napisz cos wiecej o Swoich objawach. Czy glowa bolala Cie caly czas. Ja mam bol
      glowy prawie non stop. Tez promieniuje mi az na czubek glowy. w sumie jak
      lekarz powiedzial mi, ze to z nerwow to mnie to nie zdziwilo. Jestem totalny
      nerwus, a teraz mam jeden powod wiecej do stresu : bol glowy.
      pozdrawiam
      bozena
    • Tinnitus. Wpisz to do googla, będzie po polsku. Kolejne schorzenie o nieznanej
      i w związku z tym najprawdoopodobnej psychogennej przyczynie. Konwencjonalna
      medycyna sobie nie radzi.
      R
      • Cześć!
        Głowa bolała mnie straszliwie. Począwszy od czoła do czubka głowy.
        Czasami bywało tak że bałam się nią poruszać bo miałam uczucie jakby na czubku
        głowy "coś się w środku przesuwało".
        Były to bóle okropne nie do opisania, nie mogłam się nawet nachylać.Miałm
        zawroty głowy. Uczucie jaby świat kołysal się naokoło mnie.
        Bałam się że mam jakiś guz. Porobiłam badanie. na szczęscie nic w głowie nie ma.
        Lekarz stwierdził ,ze to bardzo silny stres. Chodziłam trochę do psychologa,
        brałam w bardzo małych dawkach lexotan przez niedługi czas. Bóle ustąpiły.
        Cierpiałm bardzo to co przeżyłam jest nie do opisania.
        pozdrawiam
        Bacha.
    • Musze zrobic tomografie bo lekarka zalecila(tylko ponoc dlugo sie czeka na
      badanie,nawet miesiac lub dluzej),moze to byc tez podobno tarczyca,bo mam
      wybrzuszenie na krtani...
    • Wogole to dzisiaj caly dzien bolala mnie glowa to jest takie uczucie jakby sie
      caly czas mialo kaca+szum w uszach.Czy ktos z was mial cos takiego?Jedna
      lekarka podejrzewa ze uszkodzilam nerw lekiem przeciwbolowym na przeziebienie
      bo bralam te w stylu gripexow jak bylam przeziebiona i wtedy wlasnie sie to
      zaczelo...
      • Moze macie migrene?

Venus
      • Kto zna szwedzki to prosze;
        www.levolar.se/tinnitus.htm
        Mialem te same problemy ale na koncu wyskoczyl blednik.
        Dzieki pomocy tutaj na Waszym forum madrym ludziom zajmujacym sie medycyna
        chinska jestem caly i zyw i zdrow miedzy Wami.
        Chinczycy mowia wszystkie choroby maja przyczyne w zlej pracy ukladu
        pokarmowego.
        Mlody nie jestem 63 lata i co medycyna bialego czlowieka skazala mnie na
        emeryture przedwczesna ,nie dalem za wygrana usluchalem madrych ludzi i jestem
        zdrow wrocilem na pol etatu ,uzywam sportow wolnego czasu i sie ciesze zyciem.
        Ani jednej pigulki nie wziolem.I nic Wam nie pomoze tylko Wy sami sobie.
        Pomoc ukladowi pokarmowemu aby dostarczyl organizmowi tego co trzeba do
        prawidlowego funkcjonowania ciala.Co ztego jak sie chemnia zlikwiduje objawy
        ale przyczyna zostaje i beda nawroty.
        Polska slynie obecnie z stressu na rynku pracy plus Wasze tlusciutkie
        jedzonko,malo ruchu z braku czasu i wystarczy wszystko sie pozatyka pozaciesnia
        i nasteopuje zaburzennie w odzywianiu organizmu gdyz czesc jedzenia przechodzi
        nie przyswojone i stad mamy te wszystkie problemy i choroby.
        Najwiekszym wrogiem czlowieka dzisiejszych czasow jest Stress.Potem powoli
        zaczyna wszystko szwankowac. Musimy to odwrocic.
        Zlikwidowac stress a pozniej uruchomic wlasne organy aby dzialaly prawidlowo i
        one sie zajma sie problemamii pozniej zostana zwalczone.Dlatego jest tak wazne
        w zyciu utrzytmanie i wzmacnianie wlasnego systemu imunologicznego.Wtedy nie
        beda sie nas czepialy choroby.
        Twe objawy co opisujecie to sa wlasnie wczesne sygnaly ktore daje organizm i
        ostrzega ze bedzie katastrofa.Za wszystko odpowiedzilany jest zaladek i uklad
        przemiany.
        Opisujesz te szumy jak ja sie smnieje "fali nosnej radio w glowie ".
        Oczywiscie ze mialem, do dzisiaj mam niesamowicie podniesiona czulosc
        sluchu,najlepiej slysze z tylu i potrafie szept slyszec z 20m.Nie przeszkadza
        to wzyciu ale jest zarazem ostrzegajace o niebespieczenstwie dosc wczesnie.
        Uwazam ze najlepszym lekarstwem poza wlasciowa dieta sa dlugie spokojne
        spacery,obcowanie z natura.
        Masz nadwage to pracuj nad soba i ja zlikwiduj.
        Pijcie czerwone wino do obiadu,poprawia krazenie i powoli wraca wszystko do
        normy.Samochod uzywac tylko w naprawde potrzebie,jezdzic na rowerze,na nartach,
        plywac,chodzic na gimnastyke,kochac swiat i czuc sie kochanym.
        Pzdr.Sky.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.