Dodaj do ulubionych

Gula na kości ogonowej!!!!

19.05.06, 17:15
Czy może miał ktoś podobny przypadek???
Na kości ogonowej zrobiła mi się jakaś gula, która jest ruchoma ale też
bardzo boli jak dotykam. I rośnie!!!!
Już się zapisałam do lekarza, ale chciałam wiedzieć czy ktoś miał coś
podobnego???? Co to było????
Obserwuj wątek
    • budysiaa1 Re: Gula na kości ogonowej!!!! 19.05.06, 20:04
      Mam ten sam problem, od kilku dni mam dziwne zgrubienie kilka cm. nad
      odbytem, . to jest dokladnie w najwyzszym miejscu gdzie zaczyna sie wciecie
      miedzpośladkowe. BOlesne przy naciskaniu rówbież. Pojawia sie od czasu do czasu
      po czym znika. Bardzo dziwne........ Moze to wezly chlonne?
      • vicky97 Re: Gula na kości ogonowej!!!! 20.05.06, 10:26
        cześć!!!

No więc byłam wczoraj u lekarza i powiedział że to albo tłuszczak albo
        włókniak, które tak naprawdę nie wiadomo skąd się pojawiają, ale trzeba to
        wyciąć!!!! dziś idę do chirurga i zobaczymy co on powie.....
          • vicky97 Re: Gula na kości ogonowej!!!! 20.05.06, 16:36
            no więc chirurg powiedział że to coś co mam to jakaś chrząstka jest a nie
            tłuszczak czy włókniak, od razu zrobiono mi USG i rentgen i w czwartek idę do
            ortepedy z tym. Zobaczymy co on powie, ale ten chirurg powiedział żeby się nie
            martwić , miałam widocznie jakiś uraz , a powiększyło mi się to dlatego że
            siadając na tym drażniłam to i powstał stan zapalny....
            ale najlepsze jest to że wykrył u mnie że mi się mogą robić tzw. torbiele
            okołoogonowe, muszę dbać o higienę mojej kości, żeby nie trzeba było
            eewentualnych torbieli usuwać....
            no a z tą chrząstką to zobaczymy co powie ortopeda....
            Pozdrawiam
            • rstt Re: Gula na kości ogonowej!!!! 14.07.06, 11:05
              witam jakis 1 miesiąc temu tez mi sie pojawila taka gula troche urosła lekarze
              w jelenie górze dają mi tylko środki przeciw bólowe i wsadzaja palca w d... oni
              to jednak o pieniądze się kłucą a jezeli im pacenta do zdiagnozowania daja to
              powinni juz cos wiedziec a jak nie to wziąść ksiązke i zobaczyc co tam o tym
              pisze wrrr... jezeli juz znasz diagoze to podaj mi ja bardzo cie prosze jak cos
              to moje gg:2343873 e-mail: rstt@onet.eu (2x t jak cos :P)
    • strega2 Re: Gula na kości ogonowej!!!! 19.07.06, 22:50
      Ja mam od dłuzszego czasu(pare lat) bolesne zgrubienie w tej okolicy. Po pewnym czasie zaczeła zbierac sie tam ropa, która od czasu do czasu wypływała. W koncu niedawno poszłam z tym do lekarza i on postawił diagnoze PRZETOKA. Najczęsciej występuje przetoka odbytu ale ja mam przetoke nie zwiazaną z odbytem tylko z kręgosłupem. Gdziez w środku mam ropnia z którego wydostaje sie na zawnatrz ropa po tym jak źle siedze przez dłuzszy czas. Guz pojawia sie i znika.
      (Przetoke odbyty bada sie przez odbyt.)

--
      www.strega2.bobasy.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka