Ból głowy, kręgosłupa i oczu pomocy!!!

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam
    Mam problem który po woli odbiera mi chęci do życia,
    Ok. ponad roku mam męczące bóle głowy boli mnie całe dnie od rana do wieczora
    oraz bóle kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego czasami uczucie zatkanych uszu i
    nosa (ciągłe uczucie pełnego zatkanego nosa) do tego ciągłe pieczenie i
    łzawienie oczu oraz światłowstręt byłem u okulisty mam lekki astygmatyzm
    dostałem kilka rodzajów kropli do oczu ale nic nie pomagają miałem kilka razy
    badanie dna oka i wszystko jest Ok.
    Przy ruchach głowy czuję wyraźne strzelanie (przeskakiwanie) w karku często
    czuję ból tętnic skroniowych po obu stronach a czasem ból przemieszcza w
    ciągu dnia się po całej głowie czasem czuje pulsowanie w skroniach i
    strasznie czerwienieje mi twarz szczególnie podczas pochylania się naprawdę
    trudno mi określić rodzaj tego bólu jednego dnia boli m niej drugiego więcej,
    ale boli codziennie i tak jest każdego dnia aż do znudzenia
    Byłem u kilku neurologów robiłem prywatnie TK głowy z kontrastem wynik norma .
    miałem robione rtg całego kręgosłupa które wykazało dyskopatię na odcinakach
    szyjnym i lędźwiowym oraz zmiany zwyrodnieniowe, miałem kilka zabiegów
    (parafina, diadynamik terapuls ) niestety niewiele pomagały potem po kilku
    miesiącach trafiłem do ortopedy bo neurolog stwierdził że nie mam żadnej
    choroby neurologiczniej ortopeda zlitował się i dał mi skierowanie na
    rezonans kręgów szyjnych ale badanie mam dopiero za 2 miesiące chodzę na
    basen ale to też niewiele pomaga już nie wiem co mam ze sobą robić
    czy ktoś z was ma podobne objawy ?? czy faktycznie głowa może tak bardzo
    boleć od chorego kręgosłupa ?? co stosujecie na wasze bóle głowy ??
    • 02.06.06, 22:47 Odpowiedz
      Miales robione przeplywy doglowowe?
      • 02.06.06, 23:02 Odpowiedz
        nie nie miałem badania doplerowskiego ale chce na nie iść w tym miesiącu
        oczywiście prywatnie bo inaczej nie ma szans jesi okaże się że mam słaby
        przpływ krwi przez tętnice to co to oznacza i jak się to leczy ??
        • 02.06.06, 23:13 Odpowiedz
          To oznacza ,ze mozesz miec niedotlenienia ,niedokrienia przy zmianach pozycji
          glowy[lewo, prawo ,w gore i w dol.Ja tez tak lazilam ,pomimo ,ze mam dyskopatie
          szyjnego wielopoziomowa ,piersiowego i ledzwiowego.Gdy doszlo do zaburzen
          mowy,ciagle zawroty i zaburzenia rownowagi,przeplywy "pokazaly przyczyne.I
          oczywiscie pamiec ,przez dlugotwale uciski na naczynia stracilam pamiec i malo
          pamietam z przeszlosci.Leczenie to przede wszystkim ,leki
          [memotropil ,nilogrin itp i rehabilitacja
          [gerwanizacja ,magnetronic ,diadynamik itd
    • 03.06.06, 00:20 Odpowiedz
      to bardzo skomplikowany problem i nie ma co się tu rozpisywać.W jakim mieście
      mieszkasz?
    • 03.06.06, 00:52 Odpowiedz
      Sprawdz czy to nie borelioza
      • 03.06.06, 07:25 Odpowiedz
        mieszkam w Toruniu szczerze to sam podejżewam jakiś ucisk na naczynia
        krwionośne ból czasami jest silniejszy własnie podczas zmian pozycji np skrętu
        głowy a tam w ogóle to co uciska te naczynia ? krzywy kregosłup ? wysuniety
        dysk czy co ?
        • 03.06.06, 07:38 Odpowiedz
          a co z oczami czy pieczenie i zaczerwienienie też może być spowodowanie złymi
          przepływami ??
          • 03.06.06, 10:00 Odpowiedz
            Moze to byc alergia[piezenie itd].Krople trzeba dobierac droga
            eliminacji.Jezeli masz astygmatyzm ,tez moze bolec glowa i galki.Okulista musi
            okulary,w astygmatyzmie nosi sie cylindry, ale jezeli nigdy nie miales
            cylindrow ,to zaczyna sie ,sfery +cylidr]i oczywiscie fotochromy ,lub okulary
            sloneczne z dobranymi szklami.Mozna rowniez dolozyc antyrefleksy.Jezeli chodzi
            o szyjny ,nic nie piszesz ,czy masz zawroty glowy ,zaburzenia rownowagi?
            • 03.06.06, 10:47 Odpowiedz
              Kręgosłup szyjny po prostu mnie boli nie mam zaburzeń równowagi, zawrotów głowy
              drętwienie kończyn itp.
              Podstawowym problemem jest ból głowy i właśnie to pieczenie i wrażliwość oczu

• 03.06.06, 15:16 Odpowiedz
                Czyli ,nie wyglada to za zaburzenia neurologiczne.Przeplywy zbedne.Poczekaj na
                MR ,nic innego nie umie doradzic.Napewno rehabilitacja No i oczywiscie
                nerwy "na wodzy" ,bo to moze byc rowniez przyczyna.Pozdro
                • 03.06.06, 17:06 Odpowiedz
                  Neurolog po którejś z kolei wizycie stwierdzi,ł że nie mam żadnych objawów
                  neurologicznych i odesłał mnie do ortopedy jeśli chodzi o nerwy to nie należę
                  do ludzi spokojnych do tego jeszcze stresująca praca więc bardzo często się
                  denerwuję ale taki tryb życia prowadzę od wielu lat natomiast głowa boli mnie
                  od ok. 1,5 roku więc nie wiem czy to z nerwów
                  No to podsumowując mam iść na to badanie doplerowskie czy lepiej sobie darować
                  i iść do porządnego okulisty bo jak wiadomo badania nie są tanie a ja jak
                  większość ludzi na kasie nie śpię

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.