Jak ROZBIĆ kamienie żółciowe? Dodaj do ulubionych

• 17.08.06, 11:33
    Mam taką sprawę: moj krewny ma w woreczku żółciowym kamienie - do 20 mm. Czy
    można je rozbić ultradźwiękami, czy są przeciwwskazania, gdzie to najlepiej
    zrobić i jakie są ceny? Pozdro!
    • Może ktoś wie?
    • Tego się nie rozbija, to się wycina.
      Terapia rozbijania ultradźwiękami jest wątpliwej skuteczniośći, za to o dużych
      powikłaniach.
      --
      Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez posługiwania się
      rękami. Alec Guiness.
    • Mialam w woreczku piasek, czeste ataki, bo kamyczki blokowaly drogi zolciowe, wiec rozbicie ich nic by nie dalo. Woreczek mialam usuniety ponad rok temu, a ze mieszkam w Holandii, wiec i zalecenia sa inne. Zabieg laparoskopem rano, wieczorem do domu, nastepnego dnia na sniadanie pozwolono mi zjesc chocby gore hamburgerow, gdybym na to miala ochote, zadnej diety nie trzymam i wreszcie moge jesc, na co mam ochote nie martwiac sie, ze nie przespie kolejnej nocy. Mam sporo starszych znajomych po 70-tce(ja mam 32 lata), ktorzy tez pozbyli sie woreczka, wszyscy zgodnie twierdza, ze po operacji wreszcie poznali, jak mozna cieszyc sie zyciem.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.