Dodaj do ulubionych

potrzebny lekarz !!

18.09.06, 17:23
po kuracji antybiotykowej lekiem amotaks dis zauwazylem rany na jezyku. Do
tego zrobil sie on brazowy. W ulotce nie bylo nic napisane, ze moze byc to
efektem ubocznym. Dodam, ze lekarz po nieudanej kuracji antybiotykowej
(angina i zapalenie ucha) innym specyfikiem pt. fromilid przepisal mi tym
razem cos mocniejszego i do ssania. W ogole nie przechodzi a teraz na
dodatek boli mnie ten jezyk i nie moge nic jesc. Co robic i jak sie pozbyc
choroby i tego czegos?
Edytor zaawansowany
  • ania_05 18.09.06, 18:48
    No to musisz pójśc do lekarza, bo najprawdopodobniej masz zmiany w jamie ustnej
    o podłożu grzybiczym, po długim stosowaniu antybiotyku. porozmawiaj w aptece,
    moze ci farmaceutka coś doradzi, zanim sie skontaktujesz z lekarzem.
  • kamilakz 19.09.06, 11:50
    moja rodzina leczy się tylko naturalnymi lekami tzn. firmy starlife, są bardzo
    skuteczne, a przy tym nie mają skutków ubocznych. przy wyborze odpowiednich
    pomaga nam radiesteta, który najpierw bada, żeby wiedzieć co jest, a później
    doradza, które leki są odpowiednie na to schorzenie. wiem, że niektórzy w to
    nie wierzą, ja akurat się przekonałam więc w to wierzę. mój numer gg 2042305.
    pozdrawiam i życzę zdrówka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.