• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Pchły w domu-bardzo proszę o pomoc

• 05.12.06, 22:38
    Już nie wiem gdzie się poradzić. Szukałam w necie i nic nie znalazłam, może
    ktoś z Was wie jakim sposobem pozbyć się pcheł z mieszkania? Bardzo proszę o
    radę. Najlepiej by było gdyby ktoś mógł polecić jakiś środek, ale znowu boję
    się o dziecko. Może wiecie jakie "służby specjalne" się tym zajmują?-znaczy
    czyszczeniem?
    Bardzo proszę o radę!
    Edytor zaawansowany
    • 05.12.06, 22:53
      A skad sie wziely te pchly? Masz w domu kota ,albo psa?.Najlepiej zapytaj u
      weterynarza,oni dysponuja wieloma srodkami .zwierzeca pchla nie jest szkodliwa
      dla czlowieka.
      • 05.12.06, 23:15
        No i to właśnie nie jest prawda. Są różne "odmiany" pcheł, w tym ludzka, która
        gryzie ludzi. Prawdopodobnie przyniosłam z piwnicy- innej opcji nie ma.
        • 06.12.06, 17:30
          istnieja firmy specjalizujące się w usówaniu insektow. Skontaktuj się z
          sanepidem .oni powinni znać jakaś firmę.
        • 06.12.06, 18:20
          Pozamykaj okna i wypryskaj mieszkanie preparatem "Baygon" przeciwko owadom
          biegającym w sprayu-po 8 godzinach wróć do mieszkania i wywietrz. Zapchlone
          ciuchy upierz. Pchły to nie karaluchy-stosunkowo łatwo można się ich pozbyć.
    • 06.12.06, 17:39
      umyj sie a nie panikuj.
    • 07.12.06, 11:13
      Na pchły wystarczy zamówic usługę w zwykłej firmie zajmujacej się
      dezynsekcją,to najprawdopodobniej będzie oprysk gazowy wtedy trzeba będzie
      opóścić mieszkanie na 24 h,o dziecko nie masz się co martwic po powrocie to juz
      nie będzie działało.chodzi o to że przez te 24 h powinno wybic wszystkie pchły
      a potem traci działanie bo to gaz.Nie uzywaj żadnych psikaczy dostepnych w
      sklepach to niestety nie działa.Koszt takiego zabiegu z tego co wiem to ok 100
      zł.I musisz to zrobic jak najszybciej bo pchły w domu i jeszcze przy dziecku to
      niezbyt fajna sprawa.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.