dretwienie ust??? Dodaj do ulubionych

• 14.12.06, 18:16
    mam problem od paru tygodni zauważyłam u siebie drętwienie ust i nie wiem czy
    to oznaka jakiejś choroby czy kompletnie sie tym nie przejmować.czy
    moglibyście mi coś doradzić????nie chce iść być może z błachostką do lekarza
    tym bardziej że przy 4 dzieci robi sie z tego niezła wyprawa.dziękuje za
    wszelka pomoc
    • 14.12.06, 21:04
      Czasem taki objaw powoduje w miare niewinna infekcja wirusowa i objaw po jakims czasie znika. Ale nalezy takze wykluczyc zaburzenia elektrolitowe (glownie w zakresie wapnia i magnezu). Ich przyczyna moze byc np jakies zaburzenie hormonalne przytarczyc.
      Nadto w ten sposob moze zaczynac sie jakas choroba neurologiczna, zatrucie toksyna biologiczna (grzyb, borelioza), alergia (np na szminke).

Czyli ogolnie diagnoza wcale nie taka latwa.
      Zaczac od lekarza ogolnego i zamowic sobie wizyte u neurologa.
      • 14.12.06, 21:06
        A moze masz duzo stresu i hiperwentylujesz? Ale jak objaw jest w miare staly to raczej to nie to.
        • 15.12.06, 16:17
          no cóż stresów mam dużo jak każdy.nie wiem co to jest hiperwentylacja,ale
          prawda jest że z powodu stresu mam kłopoty z żoładkiem,poza tym mam klopoty z
          oddychaniem ale zwalam to na klopoty z sercem,mam niegrozne schorzenie ktore
          powoduje ze mam bole serca nie napisze ci w tym momencie jak to sie nazywa ale
          lekarz poza tym ze bedzie mnie bolalo stwierdzil ze nic innego mi z tej strony
          nie grozi wiec nie mam sie czym przejmowac,wiec pewnie pozostaje mi wizyta u
          lekarza.dziekuje za pomoc

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.