bolący palec stopy- bez przyczyny? Dodaj do ulubionych

• 18.01.07, 22:49
    Witam:)
    Od kilku dni mam problem....z dużym palcem u lewej nogi. Nie uderzyłam się
    nigdzie, nie mam żadnego mechanicznego uszkodzenia, a ból jest straszny,
    pulsujący..taki od wewnątrz. Nie mam żadnej opuchlizny, żadnego przebarwienia
    jedynie gdy odczuwam ból to ten palec robi się gorący. Pomagają mi tabletki
    przeciwbóle, gdy zażyję Iburom max na kilka godzin ból ustępuje, chociaż
    palec jest taki obolały....nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje...miał
    ktoś może podobny przypadek...lub wie ktoś co może być przyczyną takiej
    sytuacji?
    pozdrawiam
    • Dziwne,ze nie puchnie.
      MOze to dna moczanowa?
    • wszystko ma przyczynę - a lecząc się ibupromem daleko nie zajedziesz (chyba że
      do chorego żoładka i rozwalonej wątroby)
    • Zrobiłam sobie dzisiaj badanie poziomu kwasu moczowego we krwi. Na dnę raczej
      nie wskazuje bo wynik jest w normie . 2,98 mg/dl to wszystko w normie, a dna
      jak wyczytałam to przed wszystkim kwas moczowy powyżej 7mg/dl...
      więc w moim przypadku to chyba będzie coś innego....trzeba szukać dalej...
    • 23.07.14, 08:21
      Ja właśnie też tak miałam od wczoraj .. bez przyczyny ale prawa noga i duży palec.. Myślałam że to od lakieru który kupiłam w Chińskim w sklepie w Zielonej Górze .. Mamy winowajcę lakier po 2 zł haha...Już jest wszystko dobrze nie boli tak jak wczoraj bo dziś zmyłam ale troche boli ale ujdzie..wcześniej ból był silniejszy brałam pyralginę ale nie pomogła teraz coś troche wątroba mnie boli ..Jeżeli masz pomalowane paznokcie jakimś tańszym lakierem szybko go zmyj ! Radzę ci!
      Pozdrawiam
      • Witam!

Na dużym palcu u nogi kończy się meridian wątroby. Zbadaj jej stan bo może to być to.
        Często się zdarza,że ból odczuwamy w zupełnie innym miejscu niż występuje problem. Dzieje się to właśnie za pomocą meridianów, które zasilają energetycznie odpowiednie organy i części ciała i są z nimi połączone kanałami energetycznymi (meridianami).

Pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.