Dodaj do ulubionych

głupia zabawa z dermatologami.

16.03.07, 12:08
Z dermatologami wdałam się w jakąś głupią zabawę. Mam problemy z suchą skórą i silnym rumieńcem na policzkach. Byłam u kilku lekarzy w Szczecinie, u jednego w Gdańsku. Jednak… wszyscy potraktowali mnie jak ‘haczyk’.

Wchodzę, patrzą na twarz to z tej strony, to z tamtej, przypisują preparaty, które ‘PRAWDOPODOBNIE pomogą’, odhaczają mnie, wychodzę. NASTĘPNY!.

Tak to wygląda. Wizyta trwa 5 minut. Zawsze.

Zdiagnozowano u mnie trądzik różowaty, ATP, ‘zwykłe wypieki spowodowane życiem w stresie’. Jeden powiedział, że taką mam urodę i wszysko jest okej. Moja skóra jest naczynkowa, sucha, cienka, łuszcząca się. Chwilowo także miałam skórę przetłuszczoną. Raz nabłonek się rogowaceje, raz nie. Ileż z tego wszystkiego dermatolodzy potrafią wyłapać, nie?
Internet tutaj też wprowdza zamieszanie. Nawet nie warto się o tym rozpisywać.

Dlatego, błagam was, nakierujcie mnie na dobry tor. Chodzi mi o fachowość, jakieś ludzkie podejście. Czy znacie dobrą klinikę dermatologiczą? Nieważne gdzie – Warszawa, Poznań – obojętnie.

Z góry dziękuję.

pees. na forum nic takiego nie mogłam znaleźć.
Obserwuj wątek
    • astro_glide Re: głupia zabawa z dermatologami. 16.03.07, 13:28
      Nie ma dobrych dermatologow .Ja mialem zaczerwienienie skory na twarzy przez
      dlugie lata .Dermatolog (ponoc dobry fachowiec )dal mi tylko jakas masc ktora
      mialem smarowac sie chyba do konca zycia . W miedzy czasie zaczalem sie
      odzywiac "zdrowiej" (dieta niskoweglowodanowa ).Ostatnio wprowadzielm tez do
      mojej diety olej z kokosow ktorym tez smaruje twarz raz dziennie .Moja twarz
      wyglada lepiej niz kiedykolwiek .Znam wiecej przykladow jak to dermatolodzy
      pomagaja ludziom ze skornymi problemami .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka