Dodaj do ulubionych

słyszę bicie swojego sreca

19.04.07, 15:46
witam
czy to normalne że często słyszę bicie swojego serca?? bolimnie głowa i huczy
mi wniej...
wydaje mi sie czos moze byc nie tak.Często mam tak żejak wstaję z pozycji
siedzącej, zaczyna mnie głowa z tyłu boleć, słyszę dziwne szumienie i moje
serce, jak mocniej bije, trwa to jdeszcze później długi czas, kolezanka
mówiła ze to może być arytmia....?? miałam kiedyś małęproblemy z tarczycą,
czy to może być też od tarczycy?? proszę o pomoc
Obserwuj wątek
    • honeybeam Re: słyszę bicie swojego sreca 19.04.07, 16:17
      Tak, masz najprawdopodobniej nadciśnienie. Koniecznie musisz je sobie sprawdzić
      kilka razy.

--
      Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: "jakie tu mają niedobre
      jedzenie", a druga dodaje: "no i w dodatku takie małe porcje." To samo myślę o
      życiu.(Woody Allen)
      • mmagda12 Re: słyszę bicie swojego sreca 19.04.07, 17:50
        U mnie podobnie .W ekg "wyszlo" zaburzenia przewodnictwa nadkomorowego[.Lekarz
        mowi ,ze to "nic takiego"Bralam Bisocard ,teraz Staweran i dalej "wali jak
        mlot,bol i dusznosc."Najbardziej ,przy zmianach pozycji ciala [gdy sie poloze i
        wstaje],przy wysilku itpTez mam niskie cisnienie ,aha ale przed tabletkami
        mialam wysoki puls .Inna lekarz twierdzi[anestezjolog] ,ze musze miec
        koronografie.Ja chodze do lekarza regularnie.I jeszcze jedno w 2000
        roku ,mialam okropna dusznosc i po ekg ,lekarz powiedziala ,ze Staweran na
        stale.Teraz znow sie powtorzylo i po ekg ,najpierw lekarz powiedziala ,ze nic
        sie nie dzieje ,ale gdy pokazalam te ekg z 2000r ,zmienila zdanie."Badz madry i
        pisz wiersze"
          • jeanne72 Re: słyszę bicie swojego sreca 19.04.07, 18:56
            Tu nie ma co szukać rad na forum - musisz koniecznie wybrac się do lekarza. Być
            może przyczyny tych dolegliwości leżą w układzie krążenia, ale być może masz np.
            znaczna niedokrwistość, co też może dawać takie objawy. Albo intensywnie się
            odchudzasz... Tak czy inaczej - idź do lekarza.
            • naganna Re: słyszę bicie swojego sreca 20.04.07, 12:03
              ... ja tez czasem słyszę szum krwi w uchu.

Czasami w pewnych pozycjach po prostu włącza się ten rytmiczny szum.
              Mam tak od kilku lat.
              Niedokrwistości raczej nie mam , ale za to miewam niskie ciśnienie i generalnie
              z krążeniem nie jest najlepiej.
              Mam 25 lat.

Czy to możliwe, że "to taka uroda"?

Pozdrawiam.
              --
              "B-" :D
    • i.greczko Re: słyszę bicie swojego sreca 20.04.07, 19:34
      wiara888 napisała:

> witam
      > czy to normalne że często słyszę bicie swojego serca?? bolimnie głowa i huczy
      > mi wniej...
      > wydaje mi sie czos moze byc nie tak.Często mam tak żejak wstaję z pozycji
      > siedzącej, zaczyna mnie głowa z tyłu boleć, słyszę dziwne szumienie i moje
      > serce, jak mocniej bije, trwa to jdeszcze później długi czas, kolezanka
      > mówiła ze to może być arytmia....?? miałam kiedyś małęproblemy z tarczycą,
      > czy to może być też od tarczycy?? proszę o pomoc

Gorzej by było, gdybyś nie słyszała bicia swojego serca. To by mogło znaczyć
      nawet, że nie żyjesz.
        • usmiechnieta10 Re: słyszę bicie swojego sreca 21.04.07, 12:00
          jestem znacznie starsza od ciebie, także mam na ogol niskie cisnienie i kiedy
          mi sie podniesie z powodu np. silnych napiec nerwowych, do 130/85 to wlasnie
          mam takie szumy i tetnienie w glowie. Jest to bardzo niemile. wtedy musze
          odpoczac, najlepiej nawet sen i to mi mija. Ja winie za to właśnie
          stres.To "psuje" we mnie wszytsko.
          Nieraz, mysle, ze powodeem , szczegolnie w Twoim mlodym wieku moga być
          zaburzenia hormonalne....
          ale do lekarza warto pojśc, chociaż od jakiegoś czasu myślę ,ze jak sobie sama
          nie pomoge to lekarze niestety nie potrafią, są mało zorientowani... nie chce
          gorzej nazwać ich kompetencji...:-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka