Gdzie operować tarczycę w Warszawie? Dodaj do ulubionych

• 10.07.07, 19:49
    Szukam info gdzie warto operować tarczycę w Warszawie. Czy ktoś miał zabiegi
    na Banacha, a może ktoś w Wołominie? Polecacie?
    • witam1 jestem po operacji tarczycy. Miałam dokładnie 1 marca w warszawie na
      Banacha i polecam gorąco. Operował mnie bardzo dobry profesor i mam piękna
      blizne, w porówmaniu z kolezankami to mistrzostwo świata. Żadnye komplikacje
      nie wystapiły, a usunię,to mi całą tarczycę
      Pozdrawiam
    • hej! ja miałam zabieg całkowitego usunięcia tarczycy na Banacha i polecam ten
      szpital, a w szczególności profesora który to wykonywał. Po kilku dniach
      wyszłam ze szpitala a do pracy wróciłam po miesiącu od operacji. Wszystko było
      dobrze i żadnych problemów.Pozdrawiam
    • Jesli z podejrzeniem nowotworu, to najlepiej w Centrum Onkologii.
      Pozytywne opinie slyszalam o szpitalu na Czerniakowskiej (a konkretnie o jakims
      prof., nie pamietam nazwiska). Ja mialam miec na Banacha, ale strasznie dlugo
      musialabym czekac, pol roku mniej wiecej (obawiam sie, ze w obecnej sytuacji
      jest podobnie, a moze i gorzej - dopytywalas sie, jak ze strajkiem?) i
      operowalam gdzie indziej.
      Moja onkolog z CO na haslo "operacja na Banacha" wpada w szal, ale moze po
      prostu ich nie lubi ;-))
      • Pozytywy o Czerniakowskiej są prawdziwe, a chirurg nazywa się prof.Kozicki-czeka
        się tam ponad pół roku.Ostatnio byłam u endokrynologa z Banacha i prawdopodobnie
        tam będę operowana, a wszystko zależy od długości strajku lekarzy. Kiedy będę
        już po wszystkim napiszę o swoich wrażeniach przed i po operacji na Banacha.
        Ktoś polecał mi jeszcze szpital w Wołominie, ale nie znam nikogo kto by mógł coś
        mi o tym szpitalu i chirurgu powiedzieć-napisać. Dzięki za
        odpowiedzi.Pozdrawiam, życzę zdrówka!!!!!!!!!!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.