Brodacid kontra kurzajka :) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Kupiłam dzisiaj Brodacid. Posmarowałam nim moją jedyną niewielką kurzajkę
    (jesteśmy już całkiem zaprzyjaźnione). Na kurzajce utworzyła się teraz taka
    biała warstewka. W archiwum ktoś napisał, żeby zrywać tę białą wartswę z
    kurzajki przed ponownym zastosowaniem płynu. Jak mam ją zerwać i czy w
    ogóle? Czy to będzie bolało? Czy jak później posmaruję kurzajkę Brodacidem
    to
    • Dobrze ktos wcześniej napisał, trzeba smarować, regularnie, i zrywać stara
      warstwę przed nałożeniem nowej. Na początku nie boli, gorzej jest kiedy usuwa
      się te najgłębsze "warstwy" kurzajki, wtedy może troche boleć. Ale brodacid wg
      mnie jest najlepszy. Pozdrawiam
    • Gość: Gosc IP: *.icpnet.pl 24.08.03, 18:27
      Jezeli chodzi Ci o biala warstwe naskorka, to jej nie zrywaj!! Zrywaj tylko
      stara warstwe brodacidu. Ta biala warstwa naskorka lacznie z brodawka z czasem
      (jakis tydzien, dwa tygodnie) zacznie sie odrywac i spokojnie sama odpadnie.
      Jakbys ja wczesniej oderwala sama to brodawka Ci sie tylko powiekszy.
      • Gość: Krzysiek IP: *.waw.prokom.pl 05.09.03, 09:29
        Gość portalu: Gosc napisał(a):

> Jezeli chodzi Ci o biala warstwe naskorka, to jej nie zrywaj!! Zrywaj tylko
        > stara warstwe brodacidu. Ta biala warstwa naskorka lacznie z brodawka z
        czasem
        > (jakis tydzien, dwa tygodnie) zacznie sie odrywac i spokojnie sama odpadnie.
        > Jakbys ja wczesniej oderwala sama to brodawka Ci sie tylko powiekszy.

I to jest mądra rada. Już prawie rok walczę z kurzajką w obrębie wału
        paznokciowego, 3 razy byłem u dermatologa i za każdym razem przepisywał mi coś
        do smarowania. Wydawało się to nieskomplikowane, ale dopiero Twoja rada, żeby
        nie odrywać białej skóry wyjaśnia mi dlaczego brodawki się rozsiewają. Ja
        właśnie próbowałem zawsze oderwać trochę więcej. Dziś mam już ich więcej.
        Tylko, że one nie są mocno widoczne i może dlatego lekarze je bagatelizują.
        Myślę, że gdyby lekarzom założyć internerowy chociaż ranking, zwłaszcza tym,
        którzy mają prywatne przktyki to troszkę, niewiele, ale troszkę by się
        poprzwiło.
        POZDRAWIAM
        KRZYSIEK -Zd.Wola

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.