Złamanie kości ogonowej:( Dodaj do ulubionych

• 31.01.08, 19:04

Witam Dzisiaj stwierdzono u mnie złamanie kośći ogonowej z przesunięciem o 7mm
    ku środkowi. Niestety do chirurga nie dostane sie odrazu a bardzo bym chciala
    wiedziec jak sie to leczy itp wiem juz ze jest bardzo bolesne slyszalam ze
    dlugo sie to leczy i odczuwa dolegliwosci:) prosze o jakies opisy ub cos w tym
    stylu bo chce wiedziec co mnie czeka pozdrawiam
    • Ja miałam pęknietą podczas porodu, potworny ból - przeszlo po około
      3 miesiącach, chyba się zrosła sama:)
    • A jakie miałaś objawy złamania kości ogonowej??
    • Witaj, ja wczoraj dowiedziałam się że mam złamaną kość ogonową w wyniku upadku, który miałam 3 tygodnie temu. Od tamtej pory chodzę obolała, dostaje leki przeciwbólowe. Nie mogę długo siedzieć ani stać, ponieważ potem odczuwam ból w całym kręgosłupie. Od lekarza dowiedziałam się, że taki ból będzie się utrzymywał przez co najmniej około pół roku. Potem mogę odczuwać każdą zmianę pogody (to normalne przy jakimkolwiek złamaniu). O spaniu na plecach nawet nie ma mowy. Wyczytałam, że złamanie kości ogonowej może być w przyszłości problemem przy zajściu w ciążę. Ale nie ma co się załamywać tylko głowa do góry, prawda?
    • :) jestem już po RTG które wykazało że mam złamanie kości ogonowej z
      przesunięciem ku środkowi o 7mm :( oraz wizycie u chirurga, który powiedział mi
      tylko tyle że nic nie poradzi bo w gips przecież tego nie włoży :/ i że jeszcze
      jakieś 6 tygodni męki przede mną w czwartek czeka mnie jeszcze wizyta u ortopedy
      i ciekawa jestem czego tam sie dowiem. Mam tylko nadzieje że trafię na milszego
      lekarza :) przypisano mi leki przeciwbólowe które nawet działają ale i tak
      odczuwa sie bul no cóż przeżyję:)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.