Jak przedłużyć stosunek (opużnić wytrysk) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Ten wątek został zamknięty i nie można dodawać postów.
Sprawdź, czy dyskusja trwa w innych wątkach.

• zarchiwizowany
    stosunek trwa około 8-12 minut chciałbym dłużej bo partnerka nie zdązy mieć
    orgazmu i musimy kończyć pieszczotami...
    • zarchiwizowany
      Gość: Glen IP: *.usask.ca 03.08.01, 01:11
      Slyszalem, ze w aptekach sa specjalne masci ktore powoduje lekkie znieczulenie
      penisa, ktore w konsekwencji prowadzi do dluzszego stosunku. Sorki, ale nie
      wiem jak sie one nazywaja.
      (Mysle, ze panie w aptece na pewno cos znajda kiedy im wyluszczysz istote
      problemu. Przy okazji, inni ludzie oczekujacy w kolejce zabija troche nudy
      :-))))
    • zarchiwizowany
      Gość: Remek IP: 195.94.207.* 03.08.01, 09:51
      Gość portalu: Karol napisał:
      > stosunek trwa około 8-12 minut chciałbym dłużej bo partnerka nie zdązy mieć
      > orgazmu i musimy kończyć pieszczotami...

Jak donoszą badanie międzynarodowe, przecietny stosunek hetero.. trawa w Polsce
      15 min., a w skali roku to jest ich 91. Znacznie lepsi sa od Polaków
      są Amerykanie, ktorych przecietny stosunek trwa 30min., chyba bez opuźniania ....

pozdr Remek

• zarchiwizowany
      Gość: za IP: *.pressmedia.com.pl 06.08.01, 17:46
      Nie oglądaj partnerki nago, ani też żadnych pleybojów przed, zacznij w
      ciemności, to nie będziesz taki napalony i spokojniej ci wszystko przebiegnie
      bo od dotyku dopiero się zacznie.
      • zarchiwizowany
        Gość: romeo IP: *.wifak.uni-wuerzburg.de 07.08.01, 14:36

sprawa jest w zasadzie prosta.zmien nawyki podczas kochania.niech partnerka na poczatku wezmie ci do buzi, i
        doprowadzi do rogazmu.potem lleko ja piescisz, po czym po kilku minutach odbywacie stosunek.wiez mi
        przyjacielu, bedzie dluzszy.pojawia sie tylko sprawa, czy bedzies w stanie drugi raz...
        jesli nie polecam migdaly, juz po kilku znowu mozesz!jesli zrezygnujesz z tej metody, sprobuj przykladowo godzine
        przed stosunkiem zwalic sobie konia.podziel sie bracie spostrzezeniami.czekamy
        • zarchiwizowany
          Gość: kenzo IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 11.09.01, 13:00
          ...no właśnie, romeo to wyjasnil ale wiesz co, moze zacznij lac ta twoja laske
          no wiesz albo lepiej odlej sie jej na twarz ewentualnie nasraj na plecy i
          dopiero wtedy zacznij numerek wiesz gwarantuje ze ona bedzie zachwycona i
          wreszcie przezyje orgazm.Nie liz ja tyle lepiej wsadz jakis pzredmiot do jej
          szparki i wez sie w garsc bo masz juz takie poroże ze wchodzac do mieszkania
          musisz sie schylac wez ja wypieprz pozadnie nie masz jaj albo cos niewiem
          podczas zblizenia pomysl o swojej matce albo cos.... powodzenia
    • zarchiwizowany
      Gość: adox IP: *.gdynia.mtl.pl 07.08.01, 15:48
      jest na forum "zdrowie", działka specjalisty seksuologa.
      Podziel się śmiało swoim problemem. To chyba najlepszy adres.
      Pozdrawiam
    • zarchiwizowany
      Gość: xena IP: *.arcada.fi 11.09.01, 13:35
      najglupiej na zagadnienie odpowiedzial sexuolog.bo coz mogl powiedziec gdy ma
      taki sam problem(statystycznie)
      • zarchiwizowany
        Gość: Fredryk IP: *.telia.com 20.09.01, 21:01
        Czesc K! Jak bylem mlody mialem ten sam problem,kiedys wpadla mi ksiazka o
        zyciu seksualnym ludzi z dalegiego wschodu. Polega to na cwiczeniu woli i
        zatrzymywaniu wytrysku. Sperma sie cofa ,Ty zachowujesz kondycje checi ,sily i
        radosc.W momencie jak partnerka Cie zawezmie do boju Ty stoisz jak rycerz
        dzielny z szabla w reku.Na poczatek trudno jest opanowac wole,to w momencie
        jak poczujesz ze to juz ma ZAMIAR RUSZYC SIE/tzn. sperma chce wyplynac z
        gruczolow do przewodu/ wtedy partnerka albo ty sam uciskasz palcem moszne i
        nastepuje cofniecie sie spermy z powrotem do gruczolu. Ten sposob opisalem w
        portalu mezczyzna pod tytulem "Sex Chinski czy ktos potrafi wytlumaczyc" . K i
        panowie cwiczcie bedziecie zyc seksualnie do 100roku zycia nie bedziecie sie
        prawie starzec,no i Wasze Panie beda zachwycone i w biedzie sasiadke tez
        poratujecie.Jak zaczniecie cwiczyc i beda problemy pytajcie to w miare
        mozliwosci odpowiem.Pzdr Fredryk
        • zarchiwizowany
          Gość: krotki IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.09.01, 12:14
          musze sprobowac, a ja to mam wiekszy problem, pisalem na forum u seksuologa,
          ale nie odpowiedial, u mnie to trwa duzo poniezej 5 minut, zeby nie powiedziec
          ze minute albo dwie, ale nie wiem czy jestem taki wrazliwy, czy co, ale chce
          sie wybrac do seksuologa, bo szkoda ta kszybko konczyc to co dobre, tymbardziej
          ze zona tez powinna cos miec
          • zarchiwizowany
            Gość: Fredryk IP: *.telia.com 22.09.01, 13:54
            Nie chce Cie straszyc,w 90% procentach kobiety nic sie nie uskarzaja ,ze maja
            niedosyt i szukaja tzw.dopalacza,czyli innego mezczyzne ktory zadowala ja.
            Jezeli to odkryjesz niewolno Ci sie nigdy zdradzic ze sie domyslasz. Masz sie
            wziasc w garsc i cwiczyc wole tak jak opisalem w porzednim poscie.Nie znam
            Twoich mozliwosci, ale bylo by nie glupio poznac jakas starsza kobiete i znia
            troche pocwiczyc.Byc moze Twoja zona w jakis sposob wplywa na Ciebie ,ktory
            powoduje ze niemozesz sie opanowac. Tutaj w gre wchodzi psychika.Ona potrafi na
            Ciebie wplynac i zrobic Ci przyjemnosc. Pamietaj popros ,aby Ciebie podczas
            stosunku nie trzymala za piersi. Nastepuje przeplyniecie energi,czyt.pradu
            ktory natychmiast uruchamia Twoje otworzenie wentyla spermowego i zaczynasz
            konczyc bardzo szybko.Te krotkie wskazowki mam nadzieje ze Ci pomoga w
            przyszlosci.Jeszcze jedna sprawa,kobieta doswiadczona ustawia tak pochwe do
            czlonka, ze Ty odbierasz przyjemnosc calo powierzchnia czlonka,w innym
            przypadku tylko jedna czescia i to moze przedluzyc stosunek .Poprobuj na
            poczatek roznych pozycji w ktorych Tobie jest nie za milo.Spowoduje To
            opoznienie wytrysku. Pamietaj wez zegarek i pocichu sprawdzaj czas i zobacz czy
            robisz postepy.Napisz jak idzie to Ci cos jeszcze doradze. Pzdr.Fredryk

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.