Melatonina amerykańska czy polska?!!!!! Dodaj do ulubionych

• IP: 217.96.36.* 21.11.03, 08:57
    Lekarz zasugerował mi, że melatonina ze Stanów może być czystsza, a co za tym
    idzie - lepsza od polskiej. Ponieważ mam możliwość zdobycia jej z USA - tak
    się zastanawiam: czy to możliwe, żeby (oprócz tego, że droższa) była inna,
    lepsza od tej, produkowanej w Polsce? Co o tym sądzicie??
    • alez oczywiscie wszystko co z ameryki jest wieksze i lepsze!
    • Gość: 123 IP: 213.76.146.* 21.11.03, 09:56
      Zapytaj lekarza skąd wie,że amerykańska jest lepsza-czystsza?
      Widział specyfikacje, chromatogramy?
      Nie widział bo nie mógł widzieć, sam analizy tez nie zrobił.
      Czystość określają farmakopeje amerykańska lub europejska (ew. inne, np.
      polska) i wymagania są takie same (prawie) jeśli lek ich nie spełnia to nie
      zostanie dopuszczony do obrotu.
      • Gość: Alicja IP: 217.96.36.* 21.11.03, 10:19
        Sama jestem BARDZO sceptyczna i daleka od twierdzenia, że to co z USA
        jest "lepsze". Jednak jest to lekarz (psycholog), któremu staram się
        bezgranicznie ufać, dlatego nie mogłam powiedzieć mu od razu, że w to nie
        wierzę. A naprawdę potrzebuję pomocy (okresowa bezsenność). Dlatego też PYTAM
        WAS.
    • Gość: Teresa IP: *.devs.ac-net.pl 21.11.03, 11:41
      Mnie melatonina nie pomogla na przestawienie pory zasypiania -jestem nocnym
      markiem. Teraz mam dostep do swietnych ziolowych preparatow wzmacniajacych na
      bazie medycyny chinskiej i moglabys wspomoc i doprowadzic do rownowagi swoj
      organizmm w ten sposob (klopoty ze snem sa pochodna nierownowagi/zaburzen
      wewnetrznych). Jesli ta droga by Cie interesowala, musialabys podac wiecej
      informacji o swoich dolegliwosciach, zaburzeniach, sposobie odzywiania i
      branych lekach - te dane pozwola okreslic, co wzmocnic.
      • Gość: Alicja IP: 217.96.36.* 21.11.03, 12:42
        Chętnie, a co to takiego???
        Napisz coś więcej o tych preparatach! Skąd się o nich dowiedziałaś? Gdzie można
        je nabyć?? Ile kosztują?
        • Gość: Teresa IP: *.devs.ac-net.pl 21.11.03, 15:47
          Nie jestem lekarzem, ale od lat interesuje sie metodami naturalnymi wspomagania
          zdrowia i dobrego samopoczucia, w tym ziolami i medycyna chinska.
          Na te mieszanki odzywcze natrafilam wlasnie dlatego, ze sie interesuje.
          Medycyna chinska traktuje czlowieka jako calosc psycho-fizyczna, dlatego od
          stanu naszych glownych organow i systemow wewnetrznych zalezy zdrowie,
          samopoczucie i wyglad, rowniez stan naszych emocji i psychiki.
          Sa to preparaty przygotowane wg starych receptur liczacej 5000 lat medycyny
          chinskiej, do tego wysoce skoncentrowane, dlatego daja wyczuwalna energie i
          wykazuja zadziwiajaca skutecznosc - sa rozliczne dowody, ze tak wlasnie jest,
          bo ziola te sa stosowane z wielkim powodzeniem w ponad 30 krajach i od 20 lat,
          ale dopiero teraz wchodza na rynek polski.
          Ich wyjatkowosc bierze sie rowniez stad, ze skladniki sa swietnie skomponowane,
          a odpowiednie kompozycje ziol dzialaja nieporownanie lepiej, niz ziola
          pojedyncze.
          Mam do nich dostep; z czasem beda w niektorych specjalistycznych gabinetach i
          aptekach, ale nie od razu.
          To tyle na tym etapie. Bez informacji, o ktore pytalam, nie wiemy co stosowac,
          wiec i o cenie nie da sie nic powiedziec. Mysle tez, ze forum nie jest dobrym
          miejscem na ew. dalsza korespondencje.
          Pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.