草速a wydzielina z nosa, b鏊 g這wy Dodaj do ulubionych

Witam, jak napisa貫m w temacie, mam problem z 鄴速 wydzielin z nosa oraz b鏊em g這wy (dolnej cz窷ci czo豉), kt鏎y nasila si przy schylaniu szczeg鏊nie.
Mo磧iwe powody:
1.jakie 3 tygodnie temu skaka貫m na basenie do wody i po kt鏎ym ze skok闚 troch bola豉 mnie g這wa..
2.Pracuj w biurze z klimatyzacj. Cz瘰to musz z niego wychodzi i wchodzi z powrotem.
3.Przez ostatnie 2 tygodnie musia貫m w pracy ostro g堯wkowa, wi璚 wysila貫m mocno sw鎩 m霩g.

Tydzie temu by貫m u lekarza z powodu kaszlu, kataru i gor帷zki (39 stopni) i powiedzia mi, 瞠 to zwyk貫 przezi瑿ienie i kaza le瞠 i bra syrop wykrztu郾y i paracetamol od gor帷zki. Le瘸貫m kilka dni, ale musia貫m wr鏂i do pracy. Niby wszystko teraz wr鏂i這 do normy, ale pozosta ten b鏊 g這wy i ca造 czas mam w nosie 鄴速 wydzielin. JAki mo瞠 by g堯wny pow鏚 i co robi? Dzi瘯i z g鏎y za porad.
Przeczytaj ca陰 dyskusj
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysy豉j powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby upro軼i zarz康zanie powiadomieniami zaloguj si lub zarejestruj si.

lub anuluj

WI犴EJ O ZDROWIU:

Zaloguj si

Nie pami皻asz has豉 lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialno軼i za tre嗆 wypowiedzi zamieszczanych przez u篡tkownik闚 Forum. Osoby zamieszczaj帷e wypowiedzi naruszaj帷e prawo lub prawem chronione dobra os鏏 trzecich mog ponie嗆 z tego tytu逝 odpowiedzialno嗆 karn lub cywiln. Regulamin.