Dodaj do ulubionych

Praca w Neotech

25.09.09, 11:50
Pracuje/pracował tam ktoś u tych Koreańczyków? Jakie zarobki, bo słyszałem, że
ludzie pracują nawet za 800zł ale aż nie chce mi się wierzyć!
Obserwuj wątek
  • zu-za86 Re: Praca w Neotech 22.02.10, 10:45
   odradzam pracę w tej firmie. Trzeba pracować w soboty, a czasem nawet w niedziele. Na zwolnienia lekarskie lepiej nie chodzić, bo Cie zaraz zwolnią. Za taką kasę nie ma się co męczyć, teraz proponują najniższą krajowa, z czego przez jakieś pól roku pracuje sie na umowie zleceniu. Ludzie tam siedzą, bo tak naprawdę w Bełchatowie nie ma pracy, gdyby była, to w takim Neotechu nikt by nie pracował.
  • zbysiorek6968 Re: Praca w Neotech 10.09.10, 22:21
   zarabiają tą najniższą krajową ...tj ...ok tysiąca miesięcznie....moja żona pracuje tam na 3 zmiany w warunkach ....koreańskich ....drą się na ludzi jak na niewolników caly szef porąbany ..KEWIN..wydziera się jak na zwierzęta ...zrobił brygadzistkami ...dziewczyny..które mają po dwadzieścia kilka lat ....i tak samo traktują ..kobiety które tam pracują a większość z nich jest pewno w wieku matek tych brygadzistek ...ciekawe czy na matkę też tak się w domu wydzierają ...żadnego szacunku dla czlowieka ...jak nie mają co robić..bo i tak nie raz bywa..to musza stac na bacznosc ..i nic nie robic nawet rozmawiac ...tylko stac ...do pracy w dni wolne każą przyjść ...nikt się nie pyta .....to jest mus..nawet w niedzielą .....tak mają napisane umowy....z ludzmi.kobiety .nie mają warunków do przebierania się ...swoich szafek ...nie raz tak bywa że nie mogą znaleźć swoich butów roboczych ...
   • pluskotka Re: Praca w Neotech 12.09.10, 22:35
    Na te niedziele to mogłyby się nie godzić. Dawniej przecież o niedzieli żadna by nie pomyślała, a teraz prawie wszystkie naiwnie idą.
    --
    ...oczy tej małej jak dwa błękity...
      • marta101214 Re: Praca w Neotech 27.06.11, 10:46
       Pracuje w Neotechu już drugi raz.Ta praca nie jest rewelacyjna(monotonna i za najniższą krajową).Wróciłam do tej firmy bo nie mogłam znalezć innej pracy.Teraz i tak trzeba szukać czegoś innego.Nikomu umów nie przedłużają.
       • edo25 Re: Praca w Neotech 27.06.11, 18:28
        Moge ci załatwić w Niemczech sezonówke. Praca jest ciężka. Pracuje się po 12 14 a nawet 15 godzin ale po pół roku przywozisz gdzieś 11 tysięcy euro. Ja byłem już 2 razy. Napracowałem się ale wiem przynajmniej za co robie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka